"Sistem, bu uygulamada yığın tabanlı bir arabelleği taştığını algıladı" hatası

ALFA14

Picopat
Ayarlardan gizlilik sekmesine giremiyorum. Böyle bir hata veriyor. Defender Control ile Windows Defender'ı kapatmıştım, acaba ondan mı?

20231206_185046.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir. Bu hatayi, gerekli bir Windows hizmeti kapandigi zaman alinir zaten.

Ne önerirsiniz?

Defender Control ile aç ya da sistem geri yukleme dene. Olmazsa;

Ne önerirsiniz?
Aynı sorunu 2 gün önce falan bende aldım. Hatta konusunu da açtım. Sonra kendi kendime geri çözdüm. İstersen benim profilden açtığım konuya bakabilirsin. Nasıl çözdüğümü orda yazmıştım. Hizmetlerde kapalı olan bir şeyler yüzünden çıkıyor hata. Windows defenderi açman sorunu çözmez ise hizmetlere girip kapalı olan hizmetleri aç. Elinle geri açamadığın hizmet olursa Regedit ile açmayı dene sonra bilgisayarı tekrar başlat. Ben geri çözdüysem sende çözersin.

Aynı sorunu 2 gün önce falan bende aldım. Hatta konusunu da açtım. Sonra kendi kendime geri çözdüm. İstersen benim profilden açtığım konuya bakabilirsin. Nasıl çözdüğümü orada yazmıştım. Hizmetlerde kapalı olan bir şeyler yüzünden çıkıyor hata. Windows Defender'i açman sorunu çözmez ise hizmetlere girip kapalı olan hizmetleri aç. Elinle geri açamadığın hizmet olursa Regedit ile açmayı dene sonra bilgisayarı tekrar başlat. Ben geri çözdüysem sende çözersin.

Sağ olun hocam. RAM kullanımı düşsün diye biraz hizmet kapatmıştım bende. Defender'dan kaynaklı olduğunu bende düşünmüyorum. Çünkü başka bir AV yüklediğinde Defender kendini kapatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı