Sistem çalışıyor fakat görüntü gelmiyor

PcDelisi64

Decapat
Daha fazla  
Kasa çalışıyor, ekran kartı, RAM ve işlemci çalışıyor, ama monitöre görüntü gelmiyor. Ayrıca mouse çalışıyor ama monitörle beraber klavye çalışmıyor. Reset tuşuna bastığımda ise sorunsuz çalışıyor. BIOS'u sıfırladım zaten BIOS'tan sadece RAM MHz'ini değiştiriyorum başka hiçbir şey yapmıyorum.
Not: Eskiden WattMan alıyordum ta ki 2 gün önce çıkartılan yazılıma kadar.

Ayrıca bana RAM'leri, ekran kartını silgiyle sil demeyein çünkü denedim.

Ve VGA to HDMI kullanıyorum monitörüm eski oldugu için.

RAM MHz değerini değiştirmediğiniz zaman sıkıntı oluyor mu?

Kasa çalışıyor, ekran kartı, RAM ve işlemci çalışıyor, ama monitöre görüntü gelmiyor. Ayrıca mouse çalışıyor ama monitörle beraber klavye çalışmıyor. Reset tuşuna bastığımda ise sorunsuz çalışıyor. BIOS'u sıfırladım zaten BIOS'tan sadece RAM MHz'ini değiştiriyorum başka hiçbir şey yapmıyorum.
Not: Eskiden WattMan alıyordum ta ki 2 gün önce çıkartılan yazılıma kadar.

Ayrıca bana RAM'leri, ekran kartını silgiyle sil demeyein çünkü denedim.

Ve VGA to HDMI kullanıyorum monitörüm eski oldugu için.

Bu kronik bir AMD yazılım sorunudur. Aynı sorun bende de oluyor. Oyunlarda veya masaüstünde görüntü birden bire gidip klavye ve mouse devre dışı kalıyor reset ile kendine geliyor.

RAM MHz değerini değiştirmediğiniz zaman sıkıntı oluyor mu?
Denemedim
Bu kronik bir AMD yazılım sorunudur. Aynı sorun bende de oluyor. Oyunlarda veya masaüstünde görüntü birdenbire gidip klavye ve mouse devre dışı kalıyor reset ile kendine geliyor.

Bende oyunlarda olmuyor dostum bilgisayarı gün içerisinde ilk defa açacağım zaman oluyor yoksa oyunlarda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum.

Deneyin derim. Duruma göre yazarsınız.

Geri
Yukarı