Sistem çok geç kapanıyor

Osman Sher

Nanopat
Yer
Baku
Daha fazla  
Bilgisayar birdenbire çok geç kapanmaya başladı, normalde 20-30 saniye iken 4-5 dakikaya kapanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarının SSD ve HDD'si dolmuş olabilir arka pilanda kazı yapılıyor olabilir ayrıca virüs te muhtemel çözüm için yer açabilirsin virüs taraması yapabilirsin veya kasayı temizleyebilirsin. Eğer olmadıysada arka plan programlarındandır bu dediklerimi yap çözülmez ise format kesin lazım.

Bilgisayarının SSD ve HDD'si dolmuş olabilir arka pilanda kazı yapılıyor olabilir ayrıca virüs te muhtemel çözüm için yer açabilirsin virüs taraması yapabilirsin veya kasayı temizleyebilirsin. Eğer olmadıysada arka plan programlarındandır bu dediklerimi yap çözülmez ise format kesin lazım.

Donanımsal bir arıza yoksa format sonrası tüm sürücülerin temiz bir şekilde tekrar kurulumu sorunu kökten çözecektir.

Laptopu zaten yeni formatlamışdım her şeyi kurdum güzel çalışıyordu tüm bunolaylar sonra birdenbire başladı her dakikada format atamam 400GB+ dosyam var hepsini taşımak zaten iki gün alıyor.

Ben sana zaten illa format at demiyorum bir dediklerimi dene?

1.virüs taraması yaptım
2.kasam yok laptop.
3.arka plan programlarını kapalı tutuyorum.
Yanlış anlama sen bunları söylüyorsun bende bunları zaten yaptığım için en son dediğin format kalıyor o yüzden öyle diyorum.

1.virüs taraması yaptım.
2.kasam yok laptop.
3.arka plan programlarını kapalı tutuyorum.
Yanlış anlama sen bunları söylüyorsun bende bunları zaten yaptığım için en son dediğin format kalıyor o yüzden öyle diyorum.

Tamam dostum bence chat GPT'den veya internetten bir araştırma yap ayrıca işletim sistemi üzerinden de kaynaklanıyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı