Sistem değerleri normal midir?

xkentaboy

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımın fanları sürekli yüksek hızda çalışıyor ve bu güç tüketimini maximum seviyeye çıkarıyor diye düşünüyorum. Bu değerler normal midir? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler iyi forumlar...

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 124
Hocam icue'nin 3 ile başlayan versiyonu daha doğru sonuçlar veriyor.
65k rpm gibi saçmalık olmaz.

Adsız.png

benim değerler böyle biraz yük altında şuan
Performance modundan quiet moduna aldım ben fanları fazla ısınmadığı için o yüzden rpm'leri düşük.

Son düzenleme:
Hayır mining nasıl yapılır bilmiyorum bile bende şüphelendim dün format attım ondan sonra böyle oldu fan sesi yüksek geliyor şüphelendim zaten direk buraya yazdım iCue 4 var şuanda kaldırıp 3 mü kurayım?

Hayır mining nasıl yapılır bilmiyorum bile bende şüphelendim dün format attım ondan sonra böyle oldu fan sesi yüksek geliyor şüphelendim zaten direk buraya yazdım iCue 4 var şuanda kaldırıp 3 mü kurayım?
Ben 4'ü beğenmedim. 3 daha sade ve kullanışlı geliyor. Ayrıca rgb'leri komple kapatabiliyorum. 4'de bu özellik yok. Performance moduda gayet pratik

Ben 4'ü beğenmedim. 3 daha sade ve kullanışlı geliyor. Ayrıca rgb'leri komple kapatabiliyorum. 4'de bu özellik yok. Performance moduda gayet pratik
Size nereden ulaşabilirim icue 3 kurdum şuanda böyle yine yüksek bence ne oyun açık ne bişey sadece google chrome açık

Dosya Ekleri

• Adsız44.jpg
    Adsız44.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 22
Hocam bana değerleriniz iyi gözüktü hatta süper. Bende 9 fan takılı o değerleri alamıyorum. Fanlarınız çok düşük hızda çalışıyor. 400rpm hiçbirşey. Benimki bazen 2000 rpm lerde çalışıyor. Anakart için uzmanına sormak lazım ama. Ben fanlar için konuşuyorum.

Anakart üstünde 4000rpm yazan normal mi emin değilim. Onun için ayrı konu açın isterseniz.

Geri
Yukarı