Sistem dosyaları 247 GB yer kaplıyor

C: Sürücüsüne girip Windows klasörüne sağ tıklayın, boyutun hesaplanmasını bekleyin. Tamamlanınca kaç GB çıktığını söyleyin. Gizlid osyaları açıp C: Klasörünün içinin ekran görüntüsünü atın. Windows.old diye bir klasör varsa silin.

15.3 GB.

Sildim bu arada windows.old u.

C: Sürücüsüne girip Windows klasörüne sağ tıklayın, boyutun hesaplanmasını bekleyin. Tamamlanınca kaç GB çıktığını söyleyin. Gizlid osyaları açıp C: Klasörünün içinin ekran görüntüsünü atın. Windows.old diye bir klasör varsa silin.

windows.old sildim bu arada.

Dosya Ekleri

• fdsfads.png
    fdsfads.png
    15,2 KB · Görüntüleme: 97
  • fdsfads.png
    fdsfads.png
    15,2 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows dosya boyutunda sorun yok, yaklaşık olarak aynı benimkiyle.

Sildikten sonraki durum nedir? Kurduğun imajın linkini ve winver komutuyla kurdugun sürümü yazar mısın?

WinDirStat gibi verileri görselleştiren uygulamalardan destek alabilirsiniz. Windows'u zamanla şişiren uygulamaların ve dosyaların neler olduğunu görebilirsiniz.

Kurulum yaptıgın ISO'yu nereden indirdin? Durum nedir?

Lan yaptım aga nasıl yaptığımı anlatayım sistem için ayrılan bir yer vardı disk yönetiminde sildim onu sonra onun için dosya gerekiyordu bende C'yi genişlettim yani 244 GB depolama yerine 465 oldu sonrada yer açıldı biraz karışık oldu ama sorun yaşayan bana sorabilir.

1592700551956.png

Lan yaptım aga nasıl yaptığımı anlatayım sistem için ayrılan bir yer vardı disk yönetiminde sildim onu sonra onun için dosya gerekiyordu bende C'yi genişlettim yani 244 GB depolama yerine 465 oldu sonrada yer açıldı biraz karışık oldu ama sorun yaşayan bana sorabilir.

Eki Görüntüle 596975
Yardımcı olabilir misin tam olarak aynı sorun bende de var ve ne yapacagımı bulamadım

Geri
Yukarı