Sistem durduk yere geçmişe döndü

MansaKura

Picopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Amd Ryzen 5 5500 Anakart: Gigabyte B450M H mATX SıvıSoğutucu: PowerBoost Deep240 ARGB Ram: Adata XPG Spectrix D41 RGB 16GB (8x2) 3600mhz Hdd: Seagate Baraccuda 1TB Ssd: MLD 500GB Nvme Psu: GameBooster 600w 80+ Bronze Ekran Kartı: Zotac RTX 4060 Ti16GB Kasa: GameBooster GB-G5180B Monitör: Asus TUF VG27WQ1B Klavye: Razer Huntsman V2 TKL Mouse: Razer Basilisk V3 PRO Kulaklık: Razer Kraken V3 PRO Mousepad: Razer Strider Chroma
Meslek
Hidrolik&Pnömatik Uzmanı, Satış danışmanı
RAM
Kingston 17CL 2400mhz 8x2
SSD veya HDD modeli
WD Purple 500GB
Ekran kartı
GTX 1060 6GB
Anakart
-
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600
Herkese selamlar öncelikle. İş için kullandığım bilgisayarım biraz önce durduk yere mavi ekran vererek yeniden başladı ve şifresi olmamasına rağmen açılışta benden pin istedi. Eskiden kullandığım pin şifremi girdim ve açıldı fakat eski hali olarak açıldı. Önceden kullandığım dosyalar vs duruyor fakat takribi 2 aylık sürede kaydettiğim her şey gitti. Bunu nasıl çözebilirim?

Yapabileceğiniz bir şey yok kendim yıllar önce virüs denemesi yapıyordum oradan hatırlıyorum. Şifresi 4048'dir muhtemelen ama başka türlü yapabileceğiniz bir şey yok.
Hocam Office programları ve Windows bile lisanslı, şifre eskiden kullanıp sonradan kaldırdığım şifreydi. Sıfırlansa içim yanmayacak fakat geçmişe dönmesini aklım almıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı