Sistem durduk yere mavi ekran veriyor

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar sistem durduk yere mavi ekran veriyor, 1 kere verdimi bilgisayar açılırken Windows logosundan sonra hep veriyor, sürekli, bu son zamanlardan bu sebepten çok format atıyorum, mavi ekranın sebebi nedir?

Dostlar sistem durduk yere mavi ekran veriyor, 1 kere verdimi bilgisayar açılırken Windows logosundan sonra hep veriyor, sürekli, bu son zamanlardan bu sebepten çok format atıyorum, mavi ekranın sebebi nedir?

Format atmanıza rağmen devamlı mavi ekran veriyorsa, RAM'lerde sıkıntı vardır. Aşağıya bıraktığım videodaki yöntemi uygulayın test edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atmanıza rağmen devamlı mavi ekran veriyorsa, RAM'lerde sıkıntı vardır. Aşağıya bıraktığım videodaki yöntemi uygulayın test edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ilk günler sorunsuz çalışıyor, sonra mavi ekran geliyor.

Videodaki testi yaptınız mı?

Yapıyorum hocam, Memtest yapmıştım sorun çıkmamıştı (2-3 hafta önce), bu arada hocam anakart 1333 Hz RAM destekliyor benim taktığım 1600, bir sorun olur mu?

Geri
Yukarı