Sistem F710 gamepadi görmüyor

Umutyuu

Centipat
Daha fazla  
Logitech F710 gamepad aldım, kolu goruyor aygıt yonetıcısınde. Intel r Wireless Bluetooth hatası alıyorum. Girip guncellemek ıstıyorum ama Xbox gamepad secenegıı cıkmıyor. Z790 Wi-Fi anakart var.

Denedım yapmayı ama o secenekler cıkmıyor sadece generıc Bluetooth radıo da unlem var. Orada gostterılenı yapıyorum ama Xbox ıle alakaslı hiçbir şey yok.

Dosya Ekleri

• IMG_20240329_013817.jpg
    IMG_20240329_013817.jpg
    172,2 KB · Görüntüleme: 13
Ekran görüntüsü atabilir misin? Ben Windows 11 ile de aynı işlemi yapmıştım çünkü.

Bluetooth'a bakmayacaksınız ki, diğer aygıtların içinde Logitech. Lakin sizde o da gözükmüyor sanırım.
Kontrolcünün üstündeki tuşu X'e alıp öyle bakın.

Benım anakart Wi-Fi blutooth lu zaten ondan kaynaklımı acaba USB takınca gelıyor oo hata kolun USB'sını cıkarınca gıdıyor.

Bluetooth veya Wi-Fi ile bir ilişkisi yok bu kolun. Direkt o USB ile bağlanıyor bilgisayara. Yazılımında sıkıntı olunca içinde sürücü olmadığı için "diğer aygıtlar" kısmında gözüküyor.
Attığım konudaki gibi yapınca "Xbox 360 Çevre Birimleri" diye ayrıca bir yer açılıyor aygıt yöneticisinde. Lakin orada Logitech F 710 veya benzeri bir şey yazmıyor. Direkt Xbox 360 kolu gibi görüyor cihazı.

Bluetooth veya Wi-Fi ile bir ilişkisi yok bu kolun. Direkt o USB ile bağlanıyor bilgisayara. Yazılımında sıkıntı olunca içinde sürücü olmadığı için "diğer aygıtlar" kısmında gözüküyor.
Attığım konudaki gibi yapınca "Xbox 360 çevre birimleri" diye ayrıca bir yer açılıyor aygıt yöneticisinde. Lakin orada Logitech F 710 veya benzeri bir şey yazmıyor. Direkt Xbox 360 kolu gibi görüyor cihazı.

Evet bende o diger secenegı neden cıkmıyor cozemedım sadece o generıc radıo cıkıyordu az once Intel r wrıles cıkıyordu.

Geri
Yukarı