Çözüldü Sistem geç açılıyor ve bazı uygulamalar başlamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

deniiiz

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
8
Bilgisayarım güzeldi ve düzgün çalışıyordu ama Driverpack kullanıyorken işlem sırasında yanlışlıkla çıktım ve bilgisayarım geç açılmaya başladı. ".exe" açamıyorum arama kısmına tıklasam açılmıyor ve 2 dakika sonra hata veriyor. Bilgisayarı çok kez sıfırlamaya çalıştım ama bir şey olmadı. Bir de Windows 11 kullanıyorum, sizce ne yapmam gerek? USB'ye Windows kursam onunla sıfırlasam düzelir mi yoksa SSD'im mi bozuk anlamadım. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Driverpack kullanmak sağlıklı değil çoğunlukla yanlış driver yüklüyor. Sisteminizin driverlarını kendi sitelerinden kurmanız hem uyumluluğuna hem de virüs tehlikesine karşı en iyi seçenek. Ayda yılda bir kere attığımız format sonrasında bir 20dk fazla uğraşarak driverları da kurmak katlanılabilir bir seçenek. USB Format atıp driverları kurarsanız sorun %90 çözülecektir.
Driverpack kullanmak sağlıklı değil çoğunlukla yanlış driver yüklüyor. Sisteminizin driverlarını kendi sitelerinden kurmanız hem uyumluluğuna hem de virüs tehlikesine karşı en iyi seçenek. Ayda yılda bir kere attığımız format sonrasında bir 20dk fazla uğraşarak driverları da kurmak katlanılabilir bir seçenek. USB Format atıp driverları kurarsanız sorun %90 çözülecektir.

Çözüm
hocam şimdi USB ye windows yüklesem onunla format atmam lazım değilmi

Geri
Yukarı