Sistem geç açılıyor

MustafaMrc06

Femtopat
Daha fazla  
Son 2 günde bilgisayarım bayağı yavaş açılıyor. 20 saniyede açılan bilgisayar, 3-4 dakikada anca açılıyor. Öyle virüslü bir şey de indirmedim. HDD değil SSD kullanıyorum. Bu kadar geç açılması hiç normal değil. Neden olabilir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 2 günde bilgisayarım bayağı yavaş açılıyor. 20 saniyede açılan bilgisayar, 3-4 dakikada anca açılıyor. Öyle virüslü bir şey de indirmedim. HDD değil SSD kullanıyorum. Bu kadar geç açılması hiç normal değil. Neden olabilir acaba?
CrystalDiskInfo programını indirip SS atın. Ayrıca SSD markanız nedir?

Görev Yöneticisi'nden başlangıç'a gir her şeyi devre dışı yap.

Git format at en temizinden miss çözüm git modlanmış hafif Windows 10 ISO'su indir bilindik yerlerden at formatını uzun vadeli çözüm...

CrystalDiskInfo programını indirip SS atın. Ayrıca SSD markanız nedir?
676676.PNG

Git format at en temizinden miss çözüm git modlanmış hafif Windows 10 ISO'su indir bilindik yerlerden at formatını uzun vadeli çözüm...
format atmayı bilmiyorum ki

İlk bu videodakileri yap:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sonrada bu videodakileri yap:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer bir yerde takılırsan forumdakilere sora bilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı