Çözüldü Sistem gece nasıl açık bırakılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YanlizcaYasin

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Realtek ses sürücülerinden sıkıntı çektim ve bunu forumla paylaşıp yardım istedim. Sağ olsunlar en son çare format attım. Ama formattan sonra oyunlarımı geri indirmek için laptopumu açık bırakmaya çalıştım fakat olmadı, fikri olan var mı? Güç seçenekleri prizde iken kapanmamaya ayarlı ve gelişmiş pil seçeneğinden diskin oto kapanmasını 1400 dk ya ayarladım ve laptopun ekranını indirdikten 10 saniye sonra fan sesi kesiliyor.

Çözüm
Ek güç ayarları kısmından "kapağı kapat" seçeneğini "hiçbir şey yapma" olarak seçin.
Merhaba, ben Realtek ses sürücülerinden sıkıntı çektim ve bunu forumla paylaşıp yardım istedim. Sağ olsunlar en son çare format attım. Ama formattan sonra oyunlarımı geri indirmek için laptopumu açık bırakmaya çalıştım fakat olmadı, fikri olan var mı? Güç seçenekleri prizde iken kapanmamaya ayarlı ve gelişmiş pil seçeneğinden diskin oto kapanmasını 1400 dk ya ayarladım ve laptopun ekranını indirdikten 10 saniye sonra fan sesi kesiliyor.
Ekranını indirirsen otomatik olarak uyku moduna alır zaten, ekranı normal şekilde bırakmak gerekiyor.

Güç ayarları kısmında kapak kapatıldığında diye ayar olması lazım, haberin olsun laptopların anteni ekranda olduğundan ekranı kapattığında wifi gidebilir.

Ek güç ayarları kısmından "kapağı kapat" seçeneğini "hiçbir şey yapma" olarak seçin.

Çözüm
Laptop'un ekranını indirirseniz uyku moduna geçer ve kapanır. Düz şekilde bırakarak indirmeye devam edin. Neden illa kapalı kalmalı ki zaten? Takıntınız mı var 😅

Laptopun ekranını indirirseniz uyku moduna geçer ve kapanır. Düz şekilde bırakarak indirmeye devam edin. Neden illa kapalı kalmalı ki zaten? Takıntınız mı var 😅

Yatağım laptopun karşısında ve annem saat 11'den sonra bilgisayar kullanırsam asla şirinleri göremeyeceğim gibi şeyler söylüyor. Tabii yetişkin versiyonu ve daha sert biçimde 🙂

Evet sağ olun hocam ayarladım ama anlamadığım bir şey var hem Epic hem de Steam'den indirme yapıyorum ve PC'nin fanı RDR2 Ultra ayarlarda sabahlayıp yaklaşık 9 saat aralıksız oynadığımdan çıkan sesten daha fazla ses çıkartmaya başladı normal mi?

Son düzenleme:
Yatağım laptopun karşısında ve annem saat 11'den sonra bilgisayar kullanırsam asla şirinleri göremeyeceğim gibi şeyler söylüyor. Tabii yetişkin versiyonu ve daha sert biçimde 🙂

Evet sağ olun hocam ayarladım ama anlamadığım bir şey var hem Epic hem de Steam'den indirme yapıyorum ve PC'nin fanı RDR2 Ultra ayarlarda sabahlayıp yaklaşık 9 saat aralıksız oynadığımdan çıkan sesten daha fazla ses çıkartmaya başladı normal mi?

Bilgisayarı hava alıp veremeyecek bir şekilde mi koyuyorsunuz? Ekran zaman aşımını 5 10dk yapıp kapağı açık tutun indirsin öyle.

Normaldir kapak üstünden hava alıyorsa, pil tasarrufu deneyin.

Geri
Yukarı