Sistem Gecikmesini Düşürme

Bazı nedenler yüzünden uzun zamandır yoktum arkadaşlar sorularınıza cevap veremedim kusura bakmayın.
FR33THY iso hazırlamış kanalında paylaşmış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne kadar güvenilir tartışılır fakat dosyanın için de XML dosyası var ntlite atıp kendi iso dosyanızı hazırlayabilirsiniz.
Ek olarak BIOS üzerinden EIST- C state - Speedstep gibi işlemci güç ayarlarını kapatırsanız da gecikmede düşmeler olacaktır.

Son düzenleme:
Bazı nedenler yüzünden uzun zamandır yoktum arkadaşlar sorularınıza cevap veremedim kusura bakmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ne kadar güvenilir tartışılır fakat dosyanın için de XML dosyası var ntlite atıp kendi iso dosyanızı hazırlayabilirsiniz.
Ek olarak BIOS üzerinden EIST- C state - Speedstep gibi işlemci güç ayarlarını kapatırsanız da gecikmede düşmeler olacaktır.
Hocam dediğiniz gibi yaptım fakat şöyle bir hata alıyorum.
1660098834064.png

Reis şu konuyu hortlatalım bence. :) RX 6600 XT kullanıyorum ne seçmeliyim

Merhaba, Interrupt Affinity Policy Tool aracını kullandığımda aşağıdaki hatayı alıyorum.
"registry value for affinity mask has unexpected type" ve bu programı kullanmaktan vazgeçtim. Bu mesaj bir değişiklik yapıldığı anlamına geliyor mu? Yoksa programı silerek devam edebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, Interrupt Affinity Policy Tool aracını kullandığımda aşağıdaki hatayı alıyorum.
"registry value for affinity mask has unexpected type" ve bu programı kullanmaktan vazgeçtim. Bu mesaj bir değişiklik yapıldığı anlamına geliyor mu? Yoksa programı silerek devam edebilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Sadece giriş gecikmesini düşüren bi program. Registry value for affinity mask has unexpected type hatası değişikliğin uygulanmadığını gösteriyor. Programı silebilirsin.

Sadece giriş gecikmesini düşüren bi program. Registry value for affinity mask has unexpected type hatası değişikliğin uygulanmadığını gösteriyor. Programı silebilirsin.
Sisteme çoktan temiz kurulum yaptım ama yabanci kaynaklardan arastirdigimda bu hatanın hiçbir şey anlam etmediğini yazmislar. Değişikliklerin yinede uygulandığını yazmislar.

FR33THY ISO hazırlamış kanalında paylaşmış:
Ne kadar güvenilir tartışılır fakat dosyanın için de XML dosyası var NTLite atıp kendi ISO dosyanızı hazırlayabilirsiniz.
Ek olarak BIOS üzerinden eıst- C state - SpeedStep gibi işlemci güç ayarlarını kapatırsanız da gecikmede düşmeler olacaktır.

Merhaba hortlatıyorum fakat MSI Mode Utility'yi ilk kez kullanmama rağmen seçeneklerim tikli idi ekran kartım 2. el bir ilgisi var mı fabrika ayarları nedir ki fabrika ayarlarına döndürmeli miyim geri.
1691450809971.png

Yeni konular

Geri
Yukarı