"Sistem geri yükleme" FPS artışı sağlar mı?

yigitsarac

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. HP marka bir laptop kullanıyorum cihazda iki adet ekran kartı var. Herhalde 1.si Intel HD 4000 2.si NVIDIA 630M NVIDIA ekran kartı arızalı herhalde driver güncellemesi yaptım cihaz kapanıp açıldı ve hep donmalar olmaya başladı. Bu sorunlar daha önce de vardı belki çözülür diye güncellemek istemiştim sonra NVIDIA'yı devre dışı bırakıp Intel'i kullanmaya başlamıştım. İlkte FPS değerleri 30 40 FPS idi orta halli bir oyunda sonra Intel'in driverini günceliyim dedim belki FPS artar diye. Güncelledikten sonra FPS düştü acaba sistem geri yüklemesiyle bu işi çözebilir miyim ve SSD'ye bir zararı olur mu? Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

Geri yükleme noktasını otomatikman aldı ise dönebilir siniz. SSD'ye zararı olacağını düşünmüyorum pek. Ayrıca aynı ekran kartı bende de var hangi sürümünü kuruyorsunuz? Eski driver kuracağınız için belki FPS artar.

HP 15-B030st bilgisayarın bu mu? Önceki konuda attığın ekran görüntüsüne baktım amd sürücüsü diyor biryerde yanlışlık var.

HP 15-B030st bilgisayarın bu mu? Önceki konuda attığın ekran görüntüsüne baktım AMD sürücüsü diyor bir yerde yanlışlık var.

Ben onu internetten bulmuştum bende de NVIDIA yazıyordu kendi bilgisayarımdan fotoğraf çekememiştim.

HP 15-B030st bilgisayarın bu mu? Önceki konuda attığın ekran görüntüsüne baktım AMD sürücüsü diyor bir yerde yanlışlık var.

Ben onu internetten bulmuştum bende de NVIDIA yazıyordu kendi bilgisayarımdan fotoğraf çekememiştimsen.

Geri yükleme noktasını otomatikman aldı ise dönebilir siniz. SSD'ye zararı olacağını düşünmüyorum pek. Ayrıca aynı ekran kartı bende de var hangi sürümünü kuruyorsunuz? Eski driver kuracağınız için belki FPS artar.

NVIDIA için en son sürüm olarak 2018 kurmuştum Intel için ise 2020 kurmuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı