Sistem geri yüklemede dosyalar gider mi?

BekirYLDR68

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarda başlat menüsü, ayarlar gibi sistem programalrı açılmadığı için geri yükleme yapacağım fakat dosyaların gitmemesi lazım. Yedeklemek için herhangi bir birimim yok. Bu işlem dosyaları siler mi?

Hatırlamıyorum onu şimdi nasıl oluştururum.

Şimdi oluşturursanız hiçbir noktaya varamazsınız. Ayarlarınız, başlat menünüz, her şeyiniz aynı olur. Tavsiyem bilgisayarı sıfırlamanız, yeni bir kullanıcı oluşturup sorunu denetlemeniz veya format atmanız yönünde.

Şimdi oluşturursanız hiçbir noktaya varamazsınız. Ayarlarınız, başlat menünüz, her şeyiniz aynı olur. Tavsiyem bilgisayarı sıfırlamanız, yeni bir kullanıcı oluşturup sorunu denetlemeniz veya format atmanız yönünde.

En son hangi nokta olduğunu öğrenebilir miyim peki?
1638700937611.png

Denetim masasında böyle bir seçenek var bunu yapsam ne olur?

Dosya Ekleri

• 1638700911130.png
    1638700911130.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 19
Öncelikle sorunun ne zaman başladığını bilmen gerekir. O tarihten önce oluşmuş bir geri yükleme noktası var ise o zamana geri dönebilirsiniz. Zaman makinesi gibi :ROFL:

Sorun dün gece başladı. Bir uzak masaüstü programı yükledim. Bilgisayarı kilitledim yenedn girmek isteyince bir 5 saniye falan dondu ve açıldığında ne başlat menüsü açılıyordu ne ayarlar. O uzak masaüstü uygulamasını sildim bu arada.
1638701112202.png

Şunu yaparsam dosyalar gitmiyor sanırım

Sorun dün gece başladı. Bir uzak masaüstü programı yükledim. Bilgisayarı kilitledim yenedn girmek isteyince bir 5 saniye falan dondu ve açıldığında ne başlat menüsü açılıyordu ne ayarlar. O uzak masaüstü uygulamasını sildim bu arada.
Eki Görüntüle 1233913
Şunu yaparsam dosyalar gitmiyor sanırım.

Sistem geri yüklemeniz henüz açık değilse yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Ya bilgisayarı sıfırlayacaksınız ya da format. Yeni kullanıcı oluşturup durumu gözlemlediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı