Çözüldü Sistem görüntü vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yasarefe

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı yeni aldım saat 3'te 2 saat The Last of Us oynadım oyun döndü bilgisyar ile beraber sonra kapatıp geri açtım bilgisayar görüntü vermiyor. Bütün parçalar çalışıyor ekranda görüntü veriyor olarak gözüküyor ama görüntü yok. BIOS'a falan giriyor sıkıntı nedir sizce?

Çözüm
O halde sorun monitörde olabilir. Monitör kablolarını kontrol et iyi oturmuş mu? Sonuç alamazsan farklı bir görüntü kablosu kullan. Ayrıca monitör adaptörlü ise adaptörü arızalanmış da olabilir.

Hocam sorunu çözdüm. SSD bozulmuş sıfır SSD daha yeni alınmış garanti maranti her şey duruyor geldi bizde bozuldu 1 günde. Şimdi Samsung S2 SATA SSD taktiracağım sisteme.
O halde sorun monitörde olabilir. Monitör kablolarını kontrol et iyi oturmuş mu? Sonuç alamazsan farklı bir görüntü kablosu kullan. Ayrıca monitör adaptörlü ise adaptörü arızalanmış da olabilir.

Hocam sorunu çözdüm. SSD bozulmuş sıfır SSD daha yeni alınmış garanti maranti her şey duruyor geldi bizde bozuldu 1 günde. Şimdi Samsung S2 SATA SSD taktiracağım sisteme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı