Sistem HDD'yi görmüyor

Midasad

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Bilgisayarımda 240 GB SSD var fakat yetmiyor. 320 GB HDD aldık fakat bilgisayar görmedi. Kablolarda bir sıkıntı yok. Sonra farklı bir siteden yine HDD aldık onu da görmedi. Bilgisayarcıya götürdük o da bir şey yapamadı. M.2 SSD alsam sorun olur mu? Önerebileceğiniz HDD, SSD, M.2 SSD var mı?

Bilgisayarımda 240 GB SSD var fakat yetmiyor. 320 GB HDD aldık fakat bilgisayar görmedi. Kablolarda bir sıkıntı yok. Sonra farklı bir siteden yine HDD aldık onu da görmedi. Bilgisayarcıya götürdük o da bir şey yapamadı. M.2 SSD alsam sorun olur mu? Önerebileceğiniz HDD, SSD, M.2 SSD var mı?

Disk yönetiminden gözükmüyor mu?

HDD hâlâ takılıysa sabit disk bölümleri oluştur veya değiştir seçeneği var oradan ayarlayacaksanız hddnizi.

Aldığınız HDD'leri iade edebildiniz mi?
M2 ssd alacaksanız anakartınızda m2 yuvası olduğundan emin olun.
Bilgisayarcıya götürdük o da bir şey yapamadı.
O bilgisayarcıya birşey götürmeyin bence.
HDD hâlâ takılıysa sabit disk bölümleri oluştur veya değiştir seçeneği var oradan ayarlayacaksanız hddnizi.
Bilgisayarcı bunları biliyordur ya.

Aldığınız HDD'leri iade edebildiniz mi?
M2 ssd alacaksanız anakartınızda m2 yuvası olduğundan emin olun.

O bilgisayarcıya birşey götürmeyin bence.

Bilgisayarcı bunları biliyordur ya.
Eski bilgisayarıma yeni ram takmıştım. Anakart ve ramden koku geldi ve hem ram hemde anakart hasar gördü. Bir bilgisayarcıya götürmüştüm. Yemin ederim "ekran kartında bir sorun var" diyor. Abi ben ramle oynadım diyorum. Yok sorun ekran kartında diyor. Gerçekten ondan sonra bütün işlerimi kendim görürüm. Çok zor durumda kalırsam tabii o başka..

Yeni konular

Geri
Yukarı