Sistem HDD'yi görmüyor

Yvette34

Hectopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar, bir sorunum var ve ne denediysem çözemiyorum.

İlk başta laptop HDD'yi görmüyor BIOS menüsünde de format atmaya çalışırken de hiçbir sürücü gözükmüyor. Bir de gözüktüğü zaman 0 MB gözüküyor hiçbir şekilde bir format işlemi yapamıyorum (ACHI sürücülerini denedim).

Son düzenleyen: Moderatör:

İlk başta laptop HDD'yi görmüyor BIOS menüsünde de format atmaya çalışırken de hiçbir sürücü gözükmüyor. Bir de gözüktüğü zaman 0 MB gözüküyor hiçbir şekilde bir format işlemi yapamıyorum (achı sürücülerini denedim).

Kabloları düzgün takdiginizdan emin olun.

İlk başta laptop HDD'yi görmüyor BIOS menüsünde de format atmaya çalışırken de hiçbir sürücü gözükmüyor. Bir de gözüktüğü zaman 0 MB gözüküyor hiçbir şekilde bir format işlemi yapamıyorum (ACHI sürücülerini denedim)
İşlemciniz 11. nesil mi?

İlk başta laptop HDD'yi görmüyor BIOS menüsünde de format atmaya çalışırken de hiçbir sürücü gözükmüyor. Bir de gözüktüğü zaman 0 MB gözüküyor hiçbir şekilde bir format işlemi yapamıyorum (ACHI sürücülerini denedim).
Laptopu açıp HDD kablolarına dokundunuz mu?

7.nesil

İçini açmadım ilk formatladıgımda düzgün bir şekilde temiz kurdum ama sonradan bir anda BIOS'a attı ve tekrar kurmak istedigimde sorunla karşılaştım.

Hayır.

Bilgisayarınız yere falan düşmüşse ya da hasar almışsa eğer bazı kablolar yerinden çıkıyor bende de öyle olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı