Sistem HDD'yi görünmüyor

Yer
Malatya
Daha fazla  
Merhabalar, öncelikle iyi sosyaller. HDD bağlantımı birden fazla kabloyla denememe rağmen Bilgisayarım HDD'yi görmüyor. HDD gerekli gücü alıyor, çalışıyor fakat görmüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Disk yönetiminde gozukuyor mu?
Hayır.

Disk yönetiminde gozukuyor mu?
Elimde böyle bir cihaz var. Bu cihaz aracılığıyla bağladığımda gözüküyor.
20240411_224328.jpg

HDD orijinalinde tasınabilir bir disk miydi?
Taşınabilir mi bilmiyorum hocam klasik Seagate HDD, fotoğrafını aşağıya bırakayım. Eski bilgisayarımda takılıydı. Bugün gittim bağlamak için Sata 3 kablosu aldım fakat yine olmadı.
20240411_225216.jpg

Aygıt Yöneticisi'nden kontrol edebilir misiniz?
Disk sürücüleri kısmında sadece 1 tane gözüküyor o da bilgisayarın kendi HDD'si sanırım.

Taşınabilir mi bilmiyorum hocam klasik Seagate HDD, fotoğrafını aşağıya bırakayım. Eski bilgisayarımda takılıydı. Bugün gittim bağlamak için SATA 3 kablosu aldım fakat yine olmadı.
Eki Görüntüle 2165775

Disk sürücüleri kısmında sadece 1 tane gözüküyor o da bilgisayarın kendi HDD'si sanırım.

BIOS görüyor mu peki.

Taşınabilir mi bilmiyorum hocam klasik Seagate HDD, fotoğrafını aşağıya bırakayım. Eski bilgisayarımda takılıydı. Bugün gittim bağlamak için SATA 3 kablosu aldım fakat yine olmadı.
Eki Görüntüle 2165775

Kullandığın kablolarda sıkıntı var büyük ihtimalle, HDD kutusuyla calıstıgını belirtmişsin.

Kullandığın kablolarda sıkıntı var büyük ihtimalle, HDD kutusuyla calıstıgını belirtmişsin.
3 tane farklı kabloyla denedim. Bu arada BIOS'da görünüyor hocam. @Cicenes35

Hatta içinde Windows 7 yüklüydü, BIOS'da yeni taktığım HDD'yi seçince Windows 7 ile açılıyor lakin kurtarma ekranına yönlendiriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı