Sistem için 480GB yeter mi?

Bütçe
3700Tl

shockedblackguy

Hectopat
Makaleler
2
Yeni bir PC toplamayı düşünüyorum.
Ve 480GB James Donkey SSD kullanacağım.
1- Windows kaç GB kaplıyor?
2- Driverları USB'den nasıl kurarım (BIOS)(B450 Gigabyte)

Windows 20 Gb alana kuruluyor.
İnternet bağlantınız varsa driverlar otomatik yükleniyor.
İnternet bağlantınız yok ise sürücü kurulum sayfasında ikinci seçenek olan Sürücü Yazılımı İçin Bilgisayarımı Tara seçeneğine tıkladığınız takdir de karşınıza açılan pencerede göz at butonuna tıklayarak daha önceden indirdiğiniz veya bilgisayarınıza taktığınız USB ya da CD’nizin yolunu yazarak sürücü dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Bende Adata'nın 480 gblik ssdisi var.Kişiden kişiye göre değişir ama bana yetmiyor.En mantıklısı oynayacağın oyunların kaç gb alan kapladığını hesapla

Benim alacağım zaten hazır parayı elde ettiğim anda alacağım 16 2x8 3000mhz xpg ram r5 2600
Gddr6 1650Super Oc Fsp 500w psu fsp kasa 480gb ssd bunlar özellikler 3699Tl
Bende Adata'nın 480 gblik ssdisi var.Kişiden kişiye göre değişir ama bana yetmiyor.En mantıklısı oynayacağın oyunların kaç gb alan kapladığını hesapla
Bende onu yaptım fakat windows boyutunu bilmediğimden bu konuyu açtım
Ve 1650 Super kesinlikle daha iyi ve 100tl daha ucyz hem de 2600 var benim topladığım b450 li sistemde
James Donkey SSD kesinlikle önermiyorum. 480GB yeterli. Bütçen nedir ona göre SSD önereyim?
Ssd için en fazla 375Tl james donkey veya Kingston almayı dşünüyorum
Windows 20 Gb alana kuruluyor.
İnternet bağlantınız varsa driverlar otomatik yükleniyor.
İnternet bağlantınız yok ise sürücü kurulum sayfasında ikinci seçenek olan Sürücü Yazılımı İçin Bilgisayarımı Tara seçeneğine tıkladığınız takdir de karşınıza açılan pencerede göz at butonuna tıklayarak daha önceden indirdiğiniz veya bilgisayarınıza taktığınız USB ya da CD’nizin yolunu yazarak sürücü dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı