Sistem için site tavsiyesi

westerncovboy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar toplayacağım sistemi aklımda oluşturdum ve vatan bilgisiyardan toplatacaktım ama 2-3 konuyu okuyunca korktum. Eksen, sinerji bu gibi sitelerde var siz hangisini önersiniz? Evimin yakınında vatan bilgisiyar var bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnventus veya vatandan alabilirsin. Vatanda tek sorun sistem montajlarken iyi yapamaması. Başında beklerseniz hiçbir sorun çıkmaz. ;)

Vatan bilgisayarın müşteri hizmetinin çok kalitesiz olduğunu duyuyorum sağdan soldan . Müşteriye ilgi yok diye yakınanlar var gün gelir parçalar arızalanırsa biraz çektirebilirler sana .

başında beklesem bile herhangi bir yanlış yaparsa anlamam çünkü bilgim yok.inventusda bir sorun olmazsa inventustan alıyım ozaman

Vatan bilgisayarın müşteri hizmetinin çok kalitesiz olduğunu duyuyorum sağdan soldan . Müşteriye ilgi yok diye yakınanlar var gün gelir parçalar arızalanırsa biraz çektirebilirler sana .
bende öyle duydum o yüzden korktum ama kendimde yapamam inventus tek seçenek kaldı şuan

Ama bu yazdıklarım her şube için geçerli değil , bana sorarsan en güveniliri Vatan'dır ama dediğim gibi öyle de bir sıkıntısı var gibi duruyor.

Bir kaç kişiyle ilgilenmemiş olabilirler yanıltmasın sizi. Yıllardır Vatan'dan alışveriş yaparım ve hiç pişman olmadım. En ufak bir kusurda yeni ürünü verdiler. Diğerlerini bilemem ama Adana Vatan gerçekten çok iyi

Onlar konuşur Vatan kazık atar! Eksen veya Nova Bilgisayarı tercih edin. Ayrıca doğru duymuşsunuz. Vatanın sloganı vardır hatta: Vatan kazık atan! Adamlar 1 liralık malı 5 liraya satıyor diğer siteler 3 liraya satıyor.

Onlar konuşur Vatan kazık atar! Eksen veya Nova Bilgisayarı tercih edin. Ayrıca doğru duymuşsunuz. Vatanın sloganı vardır hatta: Vatan kazık atan! Adamlar 1 liralık malı 5 liraya satıyor diğer siteler 3 liraya satıyor.
Yok daha neler? Sen bir Vatan'ın indirim zamanına denk gelsen topuklarını birbirine vurursun. Tabiki kaliteli siteler v.s. var bişey demiyorum onlara ama Vatan gayet sıkıntısız hatta oldukça iyi bir firma. Ben önceki kasamı Vatan'a toplattım 5 sene kapağını açamadan sıkıntı yaşamadan kullandım. 5 sene sonra şimdiki sistemimin neredeyse tüm bileşenleri Vatan'dan alınmadır ve hiç birinde sıkıntı yaşamadım. Hatta şöyle anlatayım. RAM almaya gittim adamlara işlemci fanının RAM slotlarını kapattığını söyledim ve low profil RAM istedim. Tabii low profiller biraz daha pahalı diğerlerine nazaran. Adamda bana RAMi satmak yerine tek tek tüm RAMlerin boyunu ölçtü ve kasana hangisi uyuyorsa onu al dedi. Eve gidip ölçümlerime baktım ve bana uyanı aldım. Bir diğer anım ise sistemimde takılmalar donmalar oluyordu. Bende sorunu Technopat'a yazdım. Sonradan farkettim ki sorun ya ekran kartında yada PSUda. O zamanlar GTX 480 vardı ve kartı yük altına sokunca PSU besleyemiyordu. Bende Vatan'a gittim. Sorunu anlattım elemanda bana şimdi kullandığım PSU'yu verdi. Ve "bunu evde dene sorunun çözülmezse paketi ile getir ben bunu sana çeke çeviririm üzerine biraz daha ekler ekran kartı alırsın" dedi. Denedim sorunum çözüldü. Bir başka anım ise Logitch X100 aldım hediye olarak ama ürün bi süre sonra ses vermeyi kesti. Bende Vatan'a geri götürdüm. Test bile etmeden hiç bişey demeden ürünü sıfırıyla değiştirdiler. Sen böyle bir firmaya kötü diyorsan ben bişey demiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı