Sistem iyi olmasına rağmen RDR 2 grafikleri kötü gözüküyor

Slyrox

Centipat
Daha fazla  
RDR 2'yi 700 saatten fazla süre oynadım, grafikler çok iyiydi bayılıyordum. Eski PC kötü olduğu için Low-med arası grafikler de oynuyordum ama görüntü çok iyiydi. Şimdi yeni PC'ye geçtim, her şeyi ultraya çekip giriyorum ama oyunun grafikler bulanık ve uzak nesleler piksel piksel gözüküyor.

Bu sorun çözünürlüğü 2K'ya alınca düzeliyor ama fanlar çok bağırıyor, kasa da dibimde olduğu için rahatsız oluyorum ve online girdiğimde görüntü akıcı olmuyor. FPS 65-80 arası, başka bir çözümü yok mu?

RDR 2'yi 700 saatten fazla süre oynadım, grafikler çok iyiydi bayılıyordum. Eski PC kötü olduğu için Low-med arası grafikler de oynuyordum ama görüntü çok iyiydi. Şimdi yeni PC'ye geçtim, her şeyi ultraya çekip giriyorum ama oyunun grafikler bulanık ve uzak nesleler piksel piksel gözüküyor.

Bu sorun çözünürlüğü 2K'ya alınca düzeliyor ama fanlar çok bağırıyor, kasa da dibimde olduğu için rahatsız oluyorum ve Online girdiğimde görüntü akıcı olmuyor. FPS 65-80 arası, başka bir çözümü yok mu?

Sorduğum sorunun oyun performansı ve yazdığınız başlıkla bir alakası yok ama neyse.

AMD FSR açıksa kapatın.

AMD FSR açıksa kapatın.

FSR de kapalı DLSS de.

Blur Motion ayarı vs falan var onu kapadınızmı. Ve çözünürlük ölçeğini 5.4 yap. Bu oyun genel olarak 1080p de bulanık gözüküyor zaten sadece azaltabilirsin sorunu, tam çözümü yok.

Çözünürlük ölçeğini yükseltince düzeliyor da. Arkadaşta böyle bir sorun yok oda 1080p de oynuyor.

FSR de kapalı DLSS de.

Çözünürlük ölçeğini yükseltince düzeliyor da. Arkadaşta böyle bir sorun yok oda 1080p de oynuyor.
Bilemeyeceğim bende de aynı sıkıntı vardı, çünkü çözünürlük ölçeği ile çözüyordum. Forumda da araştırırsan aynı mevzular konuşuluyor bu konu hakkında.

Yeni konular

Geri
Yukarı