Çözüldü Sistem kasmaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rcptlhkrks

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dünden beri PC de bir kasma olduğunu fark ettim. Mesela masaüstünde Windows tuşunu basıyorum açılırken kasıyor gibi duruyor veya masaüstünde mouse hareket ettirirken bir kasma var gibi duruyor.

Çözüm
Arkadaşlar dünden beri PC de bir kasma olduğunu fark ettim. Mesela masaüstünde Windows tuşunu basıyorum açılırken kasıyor gibi duruyor veya masaüstünde mouse hareket ettirirken bir kasma var gibi duruyor.
Ekran kartı driverı yüklü olmayabilir. Ekranın yenileme hızı düşmüş olabilir.
Ekran kartı driverı yüklü olmayabilir. Ekranın yenileme hızı düşmüş olabilir.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her zaman bu videoyu kullanmışımdır.

Bir sorum daha olcuak, sistemim güçlü ve ben de bundan dolayı ekran kartı ayarlarını en yüksek grafiğe çektim. Sizce performans moduna çekmem daha mı mantıklı?
Ekran kartı = RX 7800XT Nitro.

bir sorum daha olcuak sistemim güçlü ve bende bundan dolayı ekran kartı ayarlarını en yüksek grafiğe çektim sizce performans moduna çekmem dahamı mantıklı ?
ekran kartı = RX 7800XT Nitro
Sizin zevkinize bağlı. Ben performansı grafikten biraz daha çok sevdiğim için performans kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı