Sistem kendiliğinden reset atıyor

HikmetGven4TR

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Bilgisayar durduk yere anlik kilitleniyor ve Boot etmiyor. Bilgisayari açtığimda Kernel-Power ibaresi görüyorum.

Minudump oluşmuyor.

Overclock denemesinde hard testler yaptığımızda, siyah ekran yersiniz ve Boot yapmaz ya aynı öyle oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 1622647680107.png
    1622647680107.png
    34,2 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
PSU kaynaklı olduğu bilgisi internet aleminde kol geziyor.

PSU kaynaklı olduğu bilgisi internet aleminde kol geziyor.

Forumlarda PSU değiştirip de sonuç alamayan insanlarda mevcut.

Yanlış görmüyorsam anakartta ışık yanıyor hangi ışıklar yanıyorsa hata ondan kaynaklı olabilir.

Hatayı görüntülediğiniz ekrana nasıl ulaşabilirim.

Hocam aynı hatayı bizzat ben alıyordum sorun PSU'da çıkmıştı. Hatta aylarca öyle kullandım, ilk başlarda hiç kapanmıyordu. Sonradan da bilgisayarın açılmasına fırsat vermeden reset atacak hale geldi :D. Eski konularımda var zaten bakmak isterseniz ismime bastıktan sonra bul deyip konularımı aratın. Değişimden sonra sorunsuz bir şekilde kullandım. (taktığım PSU 250W ve eski olmasına rağmen :D)

Ama siz başka bir power ile denemeden yenisini almayın başka bir yerde deneyin mutlaka.

Hocam aynı hatayı bizzat ben alıyordum sorun PSU'da çıkmıştı. Hatta aylarca öyle kullandım, ilk başlarda hiç kapanmıyordu. Sonradan da bilgisayarın açılmasına fırsat vermeden reset atacak hale geldi :D. Eski konularımda var zaten bakmak isterseniz ismime bastıktan sonra bul deyip konularımı aratın. Değişimden sonra sorunsuz bir şekilde kullandım. (taktığım PSU 250W ve yine eski olmasına rağmen :D)

Ben bu sorunu yalnız sıfır PSU'dan beri alıyorum.

Hard testlerde hiçbir sıkıntı yok reset atmıyor.

Ben bu sorunu yalnız sıfır PSU'dan beri alıyorum.

Hard testlerde hiçbir sıkıntı yok reset atmıyor.
Aldığınızdan beri sorunu yaşıyorsanız yeni PSU'dan başka şüphelenecek bir şey kalmamış bence. İade hakkınız vardır umarım. Aldığınız yerle iletişime geçin.

Bu arada hard testlerde kapanmaması sorunun PSU'da olduğunu daha da kesinleştiriyor gibi. Benimkinde de rastgele kapanıyordu. Testte, oyunda, internette. Siz yine de başka bir PSU'yla denemeden yenisini almayın sonradan sorumluluk almak istemem :).

Yeni konular

Geri
Yukarı