Sistem kendini kapatıyor

Papyrus

Hectopat
Yer
Karaaltan
Daha fazla  
Meslek
İstiyor: Bilgisayar mühendisi
Bilgisayara yeni işlemci aldım. Taktım ve termal macununu sürdüm. Fanını taktım ve bilgisayarı çalıştırdım. Bilgisayara gücü veriyorum 1 dakika sonra kendini tık kapatıyor. Çözümü nedir acaba?

Bilgisayara yeni işlemci aldım. Taktım ve termal macununu sürdüm. Fanını taktım ve bilgisayarı çalıştırdım. Bilgisayara gücü veriyorum 1 dakika sonra kendini tık kapatıyor. Çözümü nedir acaba?

Sistem detaylarınızı yazarsanız daha sağlıklı bilgi verilebilir

Bu işlemciyi alırken herhangi bir kişiden destek aldın mı anakart uyumlu mu değil mi diyerek
evet. arkadaşım benim yerime bir konu açmıştı adı saphary, bakabilirsiniz konusunun adı GT1030 VE Q8400'E 300 WATT PSU yetermi'

Anakartınızın modeli nedir işlemci ile uyumsuz olabilir bu nedenle Bilgisayarınız kendini kapatıyor olabilir

işlemci ile anakartınız uyumlu geriye tek birşey kalıyor ram slotunuz ram düzgün takıldığından emin olun ram çıkarıp takın tekrar çalıştırmayı deneyin sonucu buraya yazın başka bir çözüm bulmaya çalışalım ayrıca ram frekans hızlarını yazar mısın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı