Sistem koruması için ücretli anti virüs önerisi

dlphnsea

Hectopat
2 yıldır bilgisayarımda anti virüs programı kullanmıyorum. Şu dönemde tekrardan kullanmaya başlamayı düşündüm ücretli veya ücretsiz olarak önerebileceğiniz programları bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Comodo cloud?

Kaspersky Security Cloud veya Kaspersky Free de olabilir.

Çok hafif bir şey istiyorsan Webroot Secure Anywhere var. Ücretsiz olarak seçebileceğin bir çok seçenek varken, antivirüse para verilmesini gereksiz buluyorum.
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Sürekli olarak internetten bir şeyler indirdiğimi göz önünde bulundurarak hafif değil de sistemimi tam olarak temiz tutabileceğim bir programa ihtiyacım var. Gerek ücretli gerekse ücretsiz fakat işime yarayacak her türlü programa uygunum.

5 yıldan fazla süredir NORTON kullanıyorum. Ancak şunu da belirteyim alacak isen destek kısmını göz ardı etmemen için kendi sitesinden al farklı bir tedarikçiden alma.

Norton Virüsten Koruma Sözü
Virusten Koruma Sözü, Norton uzmanı tarafından sağlanan virüs kaldırma hizmetini içerir. Düşük bir ihtimalle de olsa, virüsü aygıtınızdan kaldıramamız durumunda, Norton aboneliği veya Norton paketi (geçerli olduğunda) için geri ödeme alma hakkına sahip olursunuz. Geri ödeme hakkında sahip olunabilmesi için aşağıdaki hüküm ve koşullar geçerlidir:
  • Norton Small Business abonesi olmanız haricinde, norton aboneliğinizi doğrudan Norton.com adresinden satın almanız, yenilemeniz ya da yükseltmeniz veya Norton Otomatik Yenileme Hizmeti'ne çevrimiçi olarak abone olmanız gerekir;
  • Size yapılacak geri ödeme, geçerli Norton aboneliğinizin süresi için ödediğiniz gerçek fiyata bağlı olarak tam bir geri ödeme şeklinde olur. Bir Norton paketi (Norton abonelikleri ve/veya Norton hizmetleri olarak tanımlanır) satın aldıysanız, size yapılacak geri ödeme, geçerli Norton paketinizin süresi için ödenen gerçek fiyata göre belirlenir. Veya aldığınız paket ürün bir Norton aboneliğiyle birlikte Norton'a ait olmayan bir aboneliği/ürünü içeriyorsa, geri ödemeniz bu paket için ödenen toplam fiyatı aşmayacak şekilde, geçerli süre için Norton aboneliğinizin üretici tarafından önerilen perakende fiyatı ile sınırlı olur. Alınmış olan tüm indirimler ve geri ödemeler, ayrıca (nakliyenin, taşımanın ve vergilerin geri ödenebildiği belirli eyaletlerin ve ülkelerin haricinde) her türlü nakliye, taşıma ve geçerli vergiler geri ödemeden düşülür;
  • Norton aboneliğinizi bir perakendeciden satın aldıysanız, satın alındığına dair kanıt sunmanız gereklidir;
  • Bulaşan virüsün verdiği kayıp ya da zararlardan Symantec sorumlu tutulamaz ve geri ödeme bunları KAPSAMAZ;
  • Virüs kaldırma hizmetinin gerçekleştirileceği ülkenin geçerli yasaları veya düzenlemeleri Virus Protection Promise'in kullanılabilirliğini ya da kapsamını kısıtlayabilir veya değiştirebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı