Windows 11 için en iyi ücretli Anti-Virüs nedir?

mrVOIDexclux

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX3060 Laptop GPU Ryzen 7 6800H 512GB 16GB Ddr5 Ram
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar antivirüs satın almayı düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz güzel bir antivirüs var mı?

Kaspersky'ye karar verirsen Plus sürümünü 90 gün ücretsiz kullanabilirsin.

Merhaba arkadaşlar antivirüs satın almayı düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz güzel bir antivirüs var mı?

Hocam Norton antivirüs. En küçük virüsü bile buluyor sıfırdan PC kurulumunun hemen ardından Norton kurun PC'ye virüs bulaşmaz.

Norton güzeldir.

Bende var MSI uygulaması yükledi. Yüklendiği günden beri tıkladığım her şey geç açılıyor silmeye üşeniyordum ama bıktım artık. Şu an deneme sürümü var diye silmiyorum.

Hangi planı tavsiye edersiniz gamer mı yoksa standart mı?

Ben tavsiye etmem bilgisayarımı yavaşlatıyor. Hızlı SSD var Ryzen 5 3500X GTX 1660 Ti 2x8 3200 MHz CL16 RAM. Bilgisayarım iyi ama Norton çöp.

Kesinlikle Kaspersky, datalarını Rus hükumeti ile paylaşmak için bire bir. Şaka bir yana Windows Defender gayet başarılı. Ondan önce NOD32 kullandım ondan da gayet memnundum.

Neden ücretli arıyorsunuz ki? Veri gizliliğinden çekiniyorsan zaten ücretli kurunca da verileri alacak, ücretsiz kurunca da alacak. Onun yerine Microsoft Defender ile devam edebilirsin.
Psikolojik olarak ücretsiz olunca günvende hissetmiyorum neden bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı