Sistem mavi ekran verdi

Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Merhaba ben bir siteden friyday night funkin oynuyordum. Bu site güvenli bir site VirusTotal'e tarattım bir şey çıkmadı ama oyun oynarken oyun buga girdi bir şeyler oldu. Ondan sonra PC mavi ekran verdi sona tekrar bilgisayar açıldı mavi ekran derken bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı. Hata bilgileri falan bir şeyler yazıyordu sonra bir yüzdelik kısım vardı orası 100 olunca bilgisayar açıldı ve kullanmaya devam ettim bilgisayarımı. Bilmiyorum ama bazen internetten oyun oynarken çok fazla bug ve donma açılmama gibi şeyler oluyor. Size sorum niye mavi ekran verdi merak ettim ve içime bir kurt düştü acaba o anda o siteye DDoS atıldı da benim bilgisyar dayanamayıp çöktü mü ya da botnet falan mı? Belki olmayabilir de.

Çünkü bilgisayar açıldıktan sonra oyun tekrar düzeldi tekrar yine oynamaya devam ettim. Bu arada virüs olayı falan varsa en kalitli antivirüsü kullanıyorum Kaspersky Total secruty kullanıyorum. Belki de virüsle zerre alakası yoktur ben oyun yüklenirken fare fazla tıkladığım içindir. Okuduğunuz için teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Dump dosyası paylaşın.

Dump dosyası paylaşın.

Öenmli değil ben haftaya yine PC'ye format atarım virüs olabilir mi benim derdim o
Yani mavi ekran o kadar umurumda değil.

Arkadaşım bak, mavi ekran konusu açtıysan buranın kuralına göre hareket edeceksin.

Yani Dump dosyası paylaşacaksın.

Benim burada amacım senin hatan yazılımsal mı yoksa donanımsal mı onu anlamak.

Donanımsalsa formatla da çözemezsin.

Virüsten şüpheliysen tarama yapman lazım.
Onu da sormayayım bence :)
Ve mavi ekran umrunda değilse neden konu açtın, gereksiz meşgul etme o zaman insanları.

Arkadaşım bak, mavi ekran konusu açtıysan buranın kuralına göre hareket edeceksin.

Yani dump dosyası paylaşacaksın.

Benim burada amacım senin hatan yazılımsal mı yoksa donanımsal mı onu anlamak.

Donanımsalsa formatla da çözemezsin.

Virüsten şüpheliysen tarama yapman lazım.
Onu da sormayayım bence :)
ve mavi ekran umurunda değilse neden konu açtın, gereksiz meşgul etme o zaman insanları.

Tamam.

Geri
Yukarı