Sistem Nasıl? [MAX. 1400 Bütçe]

kezzap42

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sistem bf4, crysis 3, thief, outlast, assasins creed 3-4, cod mw serisi, gta 4, watch dogs, g,b, en son oyunlarda high-ultra açar mı? Açarsa FPS aralıkları ne olur? Hem 720p hem 1080p deki alabileceğim fpsleri yazarsanız memnun olurum.

AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3.5GHz 14MB Cache 95W 32nm İşlemci =285 tl

MSI 970A-G43 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart =188 tl

SAPPHIRE HD7850 DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı =392 tl

GSKILL 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram =122 tl

SEAGATE 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk =148 tl

CORSAIR CARBIDE SERİSİ 200R 550W MidT ATX SİYAH KASA =277 tl

Bide bu fiyatlara laptop alsam beni pişman eder mi? Bu oyunları açmam mümkünmü laptopta da?

Gayet güzel bir sistem. Şimdiden hayırlı olsun kardeşim :)

Sistem oldukça güzel ancak HD 7850 yerine onun yenilenmiş versiyonu olan R7 260X veya R7 265 almalısın. :)

Yorumlarınız için teşekkürler, bahsettiğim oyunları bahsettiğim ayarlarda açar mı bu sistem? min. - max. kaç FPS alırım? Ayrıca bahsettiğiniz kartlardan 260x sanki 7850den düşük gibi. 265 ile değiştirsem gözle görülür fark olur mu? Birde benim mevcut monitörüm vga girişli bu sistem bi sıkıntı yaratır mı? AMD kartlarda dalgalanma olur demişti bi arkadaş.

VGA girişli monitör'de 78xx serisi dalgalanma yapıyor. R9 serisi'de dahil diye biliyorum. Buda dalgalanma video :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

WD için ultra'ya gerek yok. Low'da da aynı grafikleri veriyor nerdeyse bir fark yok. Buyur video :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

VGA girişli monitör'de 78xx serisi dalgalanma yapıyor. R9 serisi'de dahil diye biliyorum. Buda dalgalanma video :
7850 Bf4 ve watchdogs ta ultrada akıcı oynatacağını sanmıyorum.

O zaman sıkıntılı bana bu sisteme uygun bir ekran önerebilirmisiniz? Uygun bütçeli. Birde bütçemi 100 arttırıp r9 270x almayı düşünüyorum o zaman high ayarlarda 30 FPS in altına düşer mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı