Sistem nasıl montajlanır?

• Konuyu başlatan qualfy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 706
Hocam biraz iyimser bir örnek olamayacak ama arkadaşım ilk bilgisayar montajında işlemciyi düzgün takamadığı için büyük sorunlar yaşadı illaki siz de yaşayacaksınız diye bir şey yok fakat eğer bilen bir arkadaşınız varsa yardım almanız en sağlıklısı olur.

Nasıl yanlış taktı acaba? Üçgenleri eşleştirip bırakacağım. Sonra da ufak bir ittirme yapıp hafif sağ sol yapacağım. Yerinden oynamıyorsa olmuştur diye düşünüyorum ben.

Nasıl yanlış taktı acaba? Üçgenleri eşleştirip bırakacağım. Sonra da ufak bir ittirme yapıp hafif sağ sol yapacağım. Yerinden oynamıyorsa olmuştur diye düşünüyorum ben.
Çok kasıyorsun. Attığım video listesini gözden geçir. İnan hiçbiri zor değil. İşlemciyi koy ve bacakları kapat, bu kadar basit.

Montajlamak fazla zor değildir montajlarken zevk alacağınıza eminim.

Montaj konusunda acemisiniz fakat her şeyin gireceği yer çok belli. Size tavsiyem işlemci soğutucusunu takarken aşırı yavaş bir şekilde vidaları çapraz sıkın. İlk montajınız elinizden kaçabilir. Fazla sıkabilirsiniz dikkatli olun. Kabloları olabildiğince arkadan geçirerek montajlamaya özen göster.
Kelepçeler çıkacaktır onları olabildiğince kullan. Haricinde kolay bir olay. Sisteminiz hayırlı olsun.

Montajlamak fazla zor değildir montajlarken zevk alacağınıza eminim.

Montaj konusunda ace misiniz fakat her şeyin gireceği yer çok belli. Size tavsiyem işlemci soğutucusunu takarken aşırı yavaş bir şekilde vidaları çapraz sıkın. İlk montajınız elinizden kaçabilir. Fazla sıkabilirsiniz dikkatli olun. Kabloları olabildiğince arkadan geçirerek montajlamaya özen göster.
Kelepçeler çıkacaktır onları olabildiğince kullan. Haricinde kolay bir olay. Sisteminiz hayırlı olsun.

Sağ olun.

Geri
Yukarı