Sistem Önerileri Ryzen 3 1200 + GTX 1050Ti

Fiyatı 3650 TL gibi abartı yerlere gelmiş bir sistem kendisi. Bu saatten sonra da asla alınmaz.
Bence hala alınır, o parçalar ile kendiniz topladığınız zaman daha pahalı oluyor yani.
Bu sisteme bakın birde;

Son düzenleme:
Bence hala alınır, o parçalar ile kendiniz topladığınız zaman daha pahalı oluyor yani.
Bu sisteme bakın birde;

Bu sisteme bakın birde;

İşlemci R5 2600 anakart B450 ekran kartı RX 580 SSD 512GB M2 (Ya da 240 SSD + 1TB HDD) yapılınca fiyat 50TL ucuz oluyor.
Nasıl çalışmıyor yani?
Fazla ısınmıyor demek istemiş.

Birçok firmada ki hazır sistemler tavsiye edilebilir gibi görünüyor fakat içeriklerinde ki bazı donanımlara alternatif eklenmediği için, en kaba tabirle tavsiye edilmeyen donanımları kakaladıkları için elim varmıyor.
Yine de aşağıda ki sistemde DEVIL MAY CRY 5 hediyesi ile belki günü kurtarabilir. Her ne kadar HDD ekleyememiş ve kasa güç kaynağından emin olamasamda henüz daha işe yarar bir şey göremedim. Yorum alınabilir üzerine.
Oyun satılıp taksite fayda sağlanabilir, satılabiliyorsa tabi.
Sinerji Neon Serisi B45-580GB Ryzen 5 2600 8 GB 240GB SSD RX580

Birçok firmada ki hazır sistemler tavsiye edilebilir gibi görünüyor fakat içeriklerinde ki bazı donanımlara alternatif eklenmediği için, en kaba tabirle tavsiye edilmeyen donanımları kakaladıkları için elim varmıyor.
Yine de aşağıda ki sistemde DEVIL MAY CRY 5 hediyesi ile belki günü kurtarabilir. Her ne kadar HDD ekleyememiş ve kasa güç kaynağından emin olamasamda henüz daha işe yarar bir şey göremedim. Yorum alınabilir üzerine.
Oyun satılıp taksite fayda sağlanabilir, satılabiliyorsa tabi.
Sinerji Neon Serisi B45-580GB Ryzen 5 2600 8 GB 240GB SSD RX580
Aklıma şey geldi, bizim burda bilgisayarcı kasa satıyordu GTA:5 hediyeli diye arkadaş almış oyun hediyeli diye meğarim adam korsan olarak yükleyip vermiş. bi zaman gülmüştüm. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı