Sistem önerisi

xaiver01

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaslr merhaba evde eski laptop ve eski kasa var ben cok bir şey istemiyorum oyunlarda 90 FPS alayım yeterli cogunlukla eğitim için kullanıyorum zaten.

Eski kasa var icini düzmek mi mantıklı, laptou düzmek mi? Kasa eski montiörde kare seklinde yenisini alırım onu sıkıntı yok. Sizce hangisi mantıklı veya bu alınır mı?Zeiron SN108 Intel Core i5 650 18.5

Ayrıca bu linktekinin grafik işlemcisi yok yazıyor grafik işlemcisinin olmaması bir sıkıntı olur mu?

Arkadaslr merhaba evde eski laptop ve eski kasa var ben cok bir şey istemiyorum oyunlarda 90 FPS alayım yeterli cogunlukla eğitim için kullanıyorum zaten.

Eski kasa var icini düzmek mi mantıklı, laptou düzmek mi? Kasa eski montiörde kare seklinde yenisini alırım onu sıkıntı yok. Sizce hangisi mantıklı veya bu alınır mı?Zeiron SN108 Intel Core i5 650 18.5

Ayrıca bu linktekinin grafik işlemcisi yok yazıyor grafik işlemcisinin olmaması bir sıkıntı olur mu?

Bütçe nedir?

Aman deyim bu sistemi alma

Aman deyim bu sistemi alma
neden peki i5 ve 8gb ram benim icin yeterli sistemi mi kötü

İlk olarak linkteki bilgisyarın işlemcisi sizden yaşlıdır büyük ihtimal ve ekran kartıda yok bütçenize göre bir sistem önerebilirim.
tesekkur ederim peki eski kasanın içinimi düzeyim borca girip adam akıllı laptopmu alayım?

Neden peki i5 ve 8 GB RAM benim icin yeterli sistemi mi kötü

Hocam şöyle diyeyim, bu sistem de en başında i5 1. nesil var yani işlemci çok kötü, i5 olduğu doğru ama i5 serisinin en kötülerinden birisi. Bu işlemci çok eskidiği için maalesef ki pek yüksek FPS değerleri alamazsın. Ayrıyeten ekran kartı da yok bu da bu bilgisayarı işlevsiz hale getiriyor.

En iyisi 2. ellere bakmanız

Bence direkt yeni bir kasa topla sizdeki kasanın ozelliklerini bilmediğim için bir şey diyemem bütçeniz de yeter ise masaüstü toplamanızı öneririm. Ya da ikinci el alabilirsiniz.

Neden peki i5 ve 8 GB RAM benim icin yeterli sistemi mi kötü.

Teşekkür ederim peki eski kasanın içinimi düzeyim borca girip adamakıllı laptopmu alayım?

Geri
Yukarı