Sistem özelliklerini söyleyen özel bir seçenek olmalı mı?

Sizce sistem özelliklerini söyleyen özel bir imza olmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    73
Benim imzada var zaten. Bu sebepten aslında. Konu açıp sistemim imzamda yazıyor şeklinde ibare kullandım, ondan da ceza almıştım 😀

Yasak çünkü. Ve haklılarda çünkü imza değiştirilebilir bir şey. İnsan forumun kurallarının hepsini aklında tutamıyor. :D

Ben bile kaç tane moderatör hatalı yakaladım. Hepsini raporlayarak uyardım, düzenlediler. :D

Mesela teknik destekte bir konu açıldı, ama sistem yazmıyorlar sonra uğraş dur. Acaba teknik destek için sistem yazılma zorunluluğu getirilmesi sizce doğru mu olur?
Şu anlık zorunlu kılmayı düşünmüyoruz. Düşündüğünüz gibi sistemini bilmeyen okurlarımız da olabilir.

Yasak çünkü. Ve haklılarda çünkü imza değiştirilebilir bir şey. İnsan forumun kurallarının hepsini aklında tutamıyor. :D

Ben bile kaç tane moderatör hatalı yakaladım. Hepsini raporlayarak uyardım, düzenlediler. :D
Şu konunun mesajını yazdığımız kısma doldurulabilir sistem özellikleri kısmı yapılsa olur. Orayı form gibi doldurur ve konu açılırken otomatik onu ayarlar.

Şu konunun mesajını yazdığımız kısma doldurulabilir sistem özellikleri kısmı yapılsa olur. Orayı form gibi doldurur ve konu açılırken otomatik onu ayarlar.

Yapıldı zaten. Emre C yönetici üstte paylaştı hatta, bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı