Sistem oyun oynarken aniden kapanıyor

Laptop olduğundan ısınma baş gösteriyor olabilir. Sıcaklıklar ve durumlar neler? Bunlar için de CS:GO içerisinde MSI afteburner ile değerleri paylaşır mısın?

Laptop kapandığında ilk sıcaklığına baktım ama ne olur ne olmaz sormak istedim genellikle kapandığında ısınmış oluyor.

Zaten ısınmasından olduğunu biliyordum ama fazları temizledıkten sonra olduğu için baska bir şey olabilir diyerek sormak istedim.

Büyük ihtimalle işlemciniz önerilen TJ Max değerini geçtiğinden dolayı kendini kapatıyor güvenlik amaçlı. En son ne zaman temizlediniz ve bakım yaptınız?

1 saat önce

Macun u ne kadar sürede değistirmeliyim ve işlemci ve ekran kartı nı da degistirmeli miyim?

Sadece işlemciyi değiştirin. Kaliteli bir macunla 1 sene değişmenize gerek kalmayabilir. Fakat sıcaklıklardan ötürü iyi bakım yapmalısınız. Eğer bilmiyorsanız bir bilgisayarcıya götürün. Bilgisayarcının süreceği macunun kaliteli olacağını pek sanmıyorum. Siz kendiniz bir macun alın ve öyle götürün. Alacağınız macunun ne kadar sıkılmasını gerektiğini o bilir, bilgisayarınızı aldıktan sonra macununuzu da geri isteyin. Eğer kalem macun alacaksanız onun hepsini sürmüş olamaz. Çökmesinler yani :D Macun konusunda kararsız kalırsanız "Kaliteli macun önerisi Technopat" yazıp aratarak forumda ki konulardan bulabilirsiniz. Umarım sorununuz çözülür.

Sadece işlemciyi değiştirin. Kaliteli bir macunla 1 sene değişmenize gerek kalmayabilir. Fakat sıcaklıklardan ötürü iyi bakım yapmalısınız. Eğer bilmiyorsanız bir bilgisayarcıya götürün. Bilgisayarcının süreceği macunun kaliteli olacağını pek sanmıyorum. Siz kendiniz bir macun alın ve öyle götürün. Alacağınız macunun ne kadar sıkılmasını gerektiğini o bilir, bilgisayarınızı aldıktan sonra macununuzu da geri isteyin. Eğer kalem macun alacaksanız onun hepsini sürmüş olamaz. Çökmesinler yani :D macun konusunda kararsız kalırsanız "kaliteli macun önerisi Technopat" yazıp aratarak forumda ki konulardan bulabilirsiniz. Umarım sorununuz çözülür.

Yardımınız için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı