Çözüldü Sistem oyun sırasında mavi ekran hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tony Vercetti

Femtopat
Daha fazla  
Windows 10 Excalibur laptop kullanıyorum ama nedense oyunu kaldırmada sıkıntı çıkarmayacak olan bilgisayar oyunun ortasında sesi ve oyun donuyor. Ardından mavi ekran veriyor. Laptopu yeniden başlatınca da exclibur Control Center'den şu şekilde mesaj geliyor."please install NVIDIA VGA driver" diye bir yazı çıkıyor aygıt yöneticisine girdiğime ise GTX 1050 görüntü bağdaştırıcılarında gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorun benzeri bende de var bunun bir çözümü yok varsa bana da söyleyin. Basit bir oyunda bile olsa sistem çöküyor ve ekran kartı driver siliyor geçici çözüm olarak format atmak işe yarıyor ama bir zaman sonra yine aynı oluyor.

Nasıl oldu bilmiyorum ama sorun çözüldü. Şu şekilde anlatayım: Ben bu tekrarlanan hatalardan dolayı laptopu PC tamircisine götürdüm. Adam NVIDIA Driver'ı indirdi ve ben son sürümü indirmediğimi fark ettim. Hata vermesi gerekenden uzun bir süre vermedi.
Aynı sorun benzeri bende de var bunun bir çözümü yok varsa bana da söyleyin. Basit bir oyunda bile olsa sistem çöküyor ve ekran kartı driver siliyor geçici çözüm olarak format atmak işe yarıyor ama bir zaman sonra yine aynı oluyor.

Nasıl oldu bilmiyorum ama sorun çözüldü. Şu şekilde anlatayım: Ben bu tekrarlanan hatalardan dolayı laptopu PC tamircisine götürdüm. Adam NVIDIA Driver'ı indirdi ve ben son sürümü indirmediğimi fark ettim. Hata vermesi gerekenden uzun bir süre vermedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
BeTas Sorunu çözebildinizmi? Bende aynı sorunu yaşamaktayım

Yeni konular

Geri
Yukarı