Sistem oyunlarda No Signal hatası veriyor

Baran Çiçek

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben çok basit oyunlarda (Roblox, Stumble Guys vb.) No Signal hatası alıyorum bazen 5 dk oynadıktan sonra bazen açar açmaz bu hata geliyor. Hatanın ekran kartımla ilgili olduğunu düşünüyorum. Ayrıca no Signal hatası verdikten sonra hiçbir şekilde ekran geri gelmiyor. Bilgisayarımda fotoğraflarım da var çok uğraşamıyorum fotolara zarar gelmesin diye. Ekran kartı reset atma olayı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

............png

😃

Arkadaşlar ben çok basit oyunlarda (Roblox, Stumble Guys vb.) No Signal hatası alıyorum bazen 5 dk oynadıktan sonra bazen açar açmaz bu hata geliyor. Hatanın ekran kartımla ilgili olduğunu düşünüyorum. Ayrıca no Signal hatası verdikten sonra hiçbir şekilde ekran geri gelmiyor. Bilgisayarımda fotoğraflarım da var çok uğraşamıyorum fotolara zarar gelmesin diye. Ekran kartı reset atma olayı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 1517215

😃

ATI Radeon HD 2600 PRO Drivers Download for Windows 10, 8.1, 7, Vista, XP hocam buradan en aşağıdan Windows 10 64 Bit versiyonunu indirip kurunuz. Ama kurmadan önce DDU ile eski ekran driverinizi kaldırmanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir sorun olmaz değil mi bir de daha fazla bilgi verirseniz sevinirim.

Hocam bu ekran kartınızın driveri. Sahip olduğunuz driverin yeni versiyonu driver yeni olunca daha performans artışı olur ve VRAM belki artabilir. Bende de o sorun oluşuyordu. Yeni driver indirdim sorunum çüözüldü o yüzden bu yöntemi denemenizi öneririm burada problem olmaz eğer problem olursa sizin yanlışınız olabilir hocam. 😄

Hocam bu ekran kartınızın driveri. Sahip olduğunuz driverin yeni versiyonu driver yeni olunca daha performans artışı olur ve VRAM belki artabilir. Bende de o sorun oluşuyordu. Yeni driver indirdim sorunum çüözüldü o yüzden bu yöntemi denemenizi öneririm burada problem olmaz eğer problem olursa sizin yanlışınız olabilir hocam. 😄

Bilgisayardaki verilerimle ilgili sorun yaşamam umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Knk ben kurdum bunu DDU ile de sildim eskisini şimdi ne yapmalıyım?

Sürücü ile verileriniz arasında bir bağ yok. Sürücüyü güncelleyin, sorun çözülmez ise kartınızda sorun olma ihtimali yüksek.
Recep bey rahatsız ettiğim için özür dilerim muhtemelen size yazmamam gerekiyordur fakat artık bu sorun yüzünden nereye başvurmam gerektiğini şaşırdım. Bu konu üstüne 1 sene geçmiş fakat 1 yıldır bu sorunla uğraşıyorum. Denemediğim öneri kalmadı. Cihazımda benim için ucuz cihaz değil çöpe atıp yenisini alamıyorum. Bende New world, The division 2, raft gibi bazı oyunlarda aynı sorunla karşılaşıyorum. Biriktirdiğim paramla bir hevesle 3090 aldım onca paraya fakat ağız tadıyla oyun oynayamıyorum. Ekran kartını garantiye de yolladım bir sorun bulamıyorlar test ettiklerini söylüyorlar. Kendi konumu açtım bir abimiz açtığım dönem yardımcı olmaya çalıştı fakat çalıştığım iş yerinin o dönemki şartlarından ötürü uzunca süre bilgisayara ve foruma bakabilecek vaktim olmadı, konu eskidi. Sizlerden yada bilgili başka kişilerden rica ediyorum durum hakkında bilgi sahibi olan varsa konum mevcut, yardım edebilirseniz gerçekten çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı