Sistem/Parça seçimi HTPC - İnternet PC - Oyun için GPU

Bu sorunu daha öncede duymuştum olsa bile benim için sorun değil ses sistemiyle oyun oynadığım için duymam sanırım. Zaten kasada sıvı soğutma dahil 8 adet fan çalışmakta. :)

CW sorunu kendini belli etmez. Kartı zorlaması gerek, özellikle oyunların loading ve menü ekranlarında.
Maksadım istatistik tutmak :)

Bu sorunu daha öncede duymuştum olsa bile benim için sorun değil ses sistemiyle oyun oynadığım için duymam sanırım. Zaten kasada sıvı soğutma dahil 8 adet fan çalışmakta. :)
Maşallah. Allah mavi ekran vermesin. :)

@Çağlar SARIALİ İlk bilgisayarım, 2001 yılında alınmıştı;
*İntel Celeron 1.1Ghz.
*anakart marka ve modelini bilmiyorum. :)
*128 Mb ram
*16 mb Nvdia 3d ekran kartı ( böyle birşeydi sanırım.)

@Çağlar SARIALİ İlk bilgisayarım, 2001 yılında alınmıştı;
*İntel Celeron 1.1Ghz.
*anakart marka ve modelini bilmiyorum. :)
*128 Mb ram
*16 mb Nvdia 3d ekran kartı ( böyle birşeydi sanırım.)

İlk bilgisayarı 1992-1993 yılında Lise 'de kullandım. :) GWBasic'de program yazıyorduk. :) Haftalık ders programı, Not ortalaması hesaplama, Telefon Rehberi vs. Veritabanı felan oluşturuyorduk ama en basit programlar bile sayfalar dolusu sürerdi. Windows 3.1 ile de staj yaptığın Karadeniz Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Genel Müdürlüğünde tanıştım. Acayip birşey gelmişti gözüme. Gizliden yılan ve soliter oynadığım zamanları hatırladım şimdi :)

Sonra 1995'de Pentium 75 ile ilk bilgisayarımı kullanmaya başladım. Fax modemle baş ağrıtan seanslar sonrasında zorlaaaa internet bağlantımı 1997 gibi yaptım. ilk girdiğim site Yahoo.com'du sanırım. O sesi halen duyduğumda sinirlerim sıçrıyor.

2000'de Celeron 900 ile tanıştım. Asus'un Tualitin anakartı ve 32 mb ekran kartım vardı. Leadtek. Bu sistemle bir çok pentium makinayı da alt ettiğimi iyi biliyorum :) ADSL ile de o yıllarda tanıştım fakat evde yoktu. İnternetten gerekli şeyleri indirip disketle aktarırdım. Kutu kutu disketim vardı. CD yazıcı heryerde yok. Usb bellekler yeni yeni çıkıyor şaşıp kalıyorduk...

Hey gidi günler hey...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı