Sistem PUBG Mobile kurarken mavi ekran hatası veriyor

xhunter1.sys- XINCODE yazılımını cihazdan kaldırın. Ya da yüklerken cihazda çalışmadığını doğrulayın.
Sorun devam ederse bu yazılımın olduğu klasöre gidin. Dosyalarını silip oyununuzdan doğrulama yapın.

Muhtemelen sağ altta veya arka planda çalışıyor. Bunu durdurun.

Geri dönüş yaparsınız. İyi akşamlar.

xhunter1.sys bu driver neye aitse bilgisayarınızdan revo ile kaldırıp artık temizleyip cihazınızı yeniden başlatıp tekrar kurun. Başka bir sorun görünmüyor.

- Bütün virüs programlarınızı ve gerçek zamanlı windows korumasını kapatın. Ayrıca defenderdan uygulama kontrolünü devredışı bırakın. Sorun hala var mı kontrol edin.

Yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa başka sıkıntı olabilir. Temiz kurulum yapın cihaza.

Aşağıdaki linkten Windows 10 21h2 x64 sürümünü indir. Bir USB belleğe yazdır. Daha sonra format at. ISO dosyası İngilizce ama kurulum yaparken klavyeni seçersin. Kurulum bittiğinde Windows dili olarak Türkçe seçersen Windows'un Türkçe olur. Kurulumun bittiğinde bütün güncelleştirmeleri yapmayı unutma. Windows'taki. Kolay gelsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows10 21H2x64 Windows Link

Son düzenleyen: Moderatör:
xhunter1.sys bu driver neye aitse bilgisayarınızdan Revo ile kaldırıp artık temizleyip cihazınızı yeniden başlatıp tekrar kurun. Başka bir sorun görünmüyor.

- Bütün virüs programlarınızı ve gerçek zamanlı Windows korumasını kapatın. Ayrıca Defender'dan uygulama kontrolünü devre dışı bırakın. Sorun hala var mı kontrol edin.

Yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa başka sıkıntı olabilir. Temiz kurulum yapın cihaza.

Aşağıdaki linkten Windows 10 21H2 X64 sürümünü indir. Bir USB belleğe yazdır. Daha sonra format at. ISO dosyası İngilizce ama kurulum yaparken klavyeni seçersin. Kurulum bittiğinde Windows dili olarak Türkçe seçersen Windows'un Türkçe olur. Kurulumun bittiğinde bütün güncelleştirmeleri yapmayı unutma. Windows'taki. Kolay gelsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows10 21H2x64 Windows Link

Dediklerinizi harfiyen uyguladım: Sonuç yine olumsuz. Bu arada xinkode Knight Online'in güvenlik programı. Oyunu komple kaldırdım PC'den. Avira'yı kapattım Windows güvenlik duvarınıda kapattım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediklerinizi harfiyen uyguladım: Sonuç yine olumsuz. Bu arada xinkode Knight Online'in güvenlik programı. Oyunu komple kaldırdım PC'den. Avira'yı kapattım Windows güvenlik duvarınıda kapattım.
Cihazı güvenli modda başlatın. Güvenli modda mavi ekran veriyor mu kontrol edin. Vermiyorsa yazılımsaldır. Temiz kurulum deneyebilirsiniz. Temiz kurulumdan sonra oyununuz dışında virüs programı vb kurmadan deneyin.

Geri
Yukarı