Çözüldü Sistem siyah ekran verip çok yavaşladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RoctryZ

Zeptopat
Daha fazla  
Geçen gün bilgisayar siyah ekran verdi ve tuştan yeniden başlattım ve bilgisayar çok yavaşladı ama pek aldırmadım, yeni açtığımdandır dedim. Sonra arkadaşlarımla Fortnite oynamak üzere Fortnite'ı açtım ve "a D3D11-compatible GPU (feature level 11.0 shader model 5.0) is required to run the Engine" hatası verdi. YouTube'dan çözüm teknikleri araştırdım ama düzelmedi. Sonra Bedwars girmeye karar verdim ve sürücü güncelleyin hatası geldi. Güncelledim ve oyunlar düzgün çalışmaya başladı. Ama Fortnite oynarken bir anda dondu ve geri devam etmedi. Ben de tuştan yeniden başlattım ve aynı sorunla karşılaştım. Oyunlar çok kasıyordu vb. tekrar sürücüyü güncelleştirdim. Bugün bilgisayarı kapadım ve 30-40 dakika kadar sonra geri açtım ve aynı şey oldu. Ne yapmam gerek?

arama kısmına hizmetler yazın Bu hizmeti ve Windows update hizmetini yeniden başlatın daha sonra Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve güncelleştirmeleri tekrar denetleyin

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı37.PNG
    Ekran Alıntısı37.PNG
    2,1 KB · Görüntüleme: 9
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4 KB · Görüntüleme: 13
@RoctryZ işe yaramadı mı hala Windows sürümünüz nedir Winver . Viedodaki yönetmleri deneyin Windows sürümünüz eski olabilir oyunlarınızı oynarken sorun olmuyorsa problem yok demektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Şu anda düzelmiş duruyor teşekkür ederim

Sorunla tekrar karşılaştım aygıt yöneticisinden ekran kartının aygıt durumu kısmına baktım ;
"
Windows, aygıtın gerektirdiği sürücüleri yükleyemediğinden, bu aygıt düzgün olarak çalışmıyor. (Kod 31)

{İşlem Başarısız}
İstenen işlem, başarısız oldu."

Hatası verdi sanırım bu yüzden bu sıkıntıyla karşılaştım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı