Sistem siyah ekranda kaldı

Bioxin

Decapat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
PC'de gezinirken bir anda PC beyaz oldu ve dıııt diye ses gelmeye başladı, be nde kapattım. Sonra yeniden açtım. Win yazısı geliyor, sonra siyah ekranda kalıyor. Nasıl düzeltebilirim, bilen var mı?

PC'de gezinirken bir anda PC beyaz oldu ve dıııt diye ses gelmeye başladı, be nde kapattım. Sonra yeniden açtım. Win yazısı geliyor, sonra siyah ekranda kalıyor. Nasıl düzeltebilirim, bilen var mı?
geçmiş olsun bu türlü sorunların %80 ini disk kaynaklı %15 i ekran kartı arızası ve %5 i diğer bileşenler den kaynaklı ilk olarak harddisk inizi kontrol ediniz

Geçmiş olsun bu türlü sorunların %80'ini disk kaynaklı %15'i ekran kartı arızası ve %5'i diğer bileşenlerden kaynaklı ilk olarak hard disk inizi kontrol ediniz.

Hardiskim yok.
Geçmiş olsun bu türlü sorunların %80'ini disk kaynaklı %15'i ekran kartı arızası ve %5'i diğer bileşenlerden kaynaklı ilk olarak hard disk inizi kontrol ediniz.

PC'yi güvenli modda çalıştirdım açıldı sonra aygıt yöneticisinden ekran kartını devre dışı bıraktım sonra yeniden başlattım güvenli modadan çıktı sonra ekran kartımı etkinleştirdiğim an PC yine siyah ekran oldu sonra bir daha yeniden başlattım şimdi ise Windows 10 yükleniyorda kalıyor ne kadar beklesemde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı