Sistem Sürekli Mavi Ekran Veriyor

anil1442

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben 5 yıl önce bir kasa bilgisayar almıştım, ama son 1 aydır aniden çökmeler, oyundan atmalar falan başladı, ama bugün en düşük sistem gerektiren oyunda mavi ekran verdi. Şaşırıp kaldım. Bu sorunun bir çözümü var mıdır, varsa yardımcı olur musunuz? Şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi flaşa yazıyorum.
Ama bir sorun var bilgisayardan kendi kendine yüksek sesli BROLŞOKKOZLS gibi sesler geliyor random değil bu şekil bir ses virüs müdür format mı atayım direk ? Ses kulaklıktan geliyor.
Son durum nedir, testi yaptınız mı?

Format atayım mı ? (Yukarıyı okuyun lütfen)

Son düzenleme:
Kulaklığı çıkarın, hoparlörden de gelirse diyecek bir şeyim yok. Gelmezse sorun kulaklıktadır. Format atabilirsiniz ama bellekteki sorunu gidermeyecektir.

Kulaklığı çıkarın, hoparlörden de gelirse diyecek bir şeyim yok. Gelmezse sorun kulaklıktadır. Format atabilirsiniz ama bellekteki sorunu gidermeyecektir.

Hoparlör yok ki bilgisayar kasa. Ayrıca zaten PC'yi kardeşime verirken sıfırlayacağım. Ama yine de önce sizin dediğiniz testi yapıp atayım sonra belki format atarım, yanıtlarınız için teşekkürler.
Son durum nedir, testi yaptınız mı?

Test şimdi bitti ve hiç hata çıkmadı. @Bora Dere
20200910_192143.jpg
20200910_192133.jpg

Şimdi ne yapayım geri Windows a döndüm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı