Sistem tarafından görülmeyen USB belleğe ne yapılır?

SessizFredy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, babam eve 2 tane flash bellek getirdi içi dolu diye 1 tanesine format attım her şey normal takınca takınca tak diye açılıyor ama 2. flash bellek taktım sadece ses geliyor. Aygıt Yöneticisi falan filan demeyin çoğu şeyi denedim. 2 flash bellekte aynı marka bu arada, neyse PC'nin arka portlarına taktım 1 tanesinde açıldı hemen biçimlendirme yaptım ama hata aldım biçimlendirme yapılmadı falan diye sonra bir uygulama indirdim onunla attım her şey iyi hoş sonra Rufus ile içine Windows 10 yazdırdım yani 2. format. Bu arada porttan çıkartmıyorum. Oldu diye çıkarttım flash belleği bu arada her şeyi ön USB bağlantılarından yapıyorum taktım ses geliyor ama gene bir hareket yok ama ilginçtir adını hatırlamadığım resimde var orada. Flash belleğin adı yazıyor yani kısaca neden olmuş olabilir? Aynı portta 4 farklı flash bellek taktım hepsi anında açıldı. Neden olmuyor bir türlü anlam vermiyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    22,5 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu denediniz mi? Veriler gider ama içindeki.

Çıkar tekrar tak. Bazen pinleri tam değmiyor. Full sokmak yerine biraz mesafe kalacak şekilde sokmaya çalış falan. Dene biraz.
Hepsi temas edip ışığı yanarsa tam bağlandığını anlıyorum ben.

Geri
Yukarı