Sistem tekrar açılana kadar görüntü vermiyor

OsmaN6

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
4gb
SSD veya HDD modeli
Samsung
Ekran kartı
Nvdia gt 740 4gb ddr5
Anakart
Asus
İşlemci
Amd athlon 3500+ 2.2 ghz
Merhaba hocam, Windows 7 Ultimate 7 64 Bit işletim sistemi kullanıyorum. Bilgisayarımı normal kapattıktan sonra tekrar Power düğmesine bastığımda kasa çalışıyor ama ekran gelmiyor, BIOS ayar ekranı dahil gelmiyor. Ta ki elektriği kesip tekrar verdiğimde açılıyor.

@Enes3078 @OsmaN6

Kullandığınız güç kaynağı, priz ya da güç kablosu arızalı olabilir. Direkt olarak anakart üzerinde de bir sorun olabilir, bir teknik servise götürmeyi düşündünüz mü hiç?

Kullandığınız güç kaynağı, priz ya da güç kablosu arızalı olabilir. Direkt olarak anakart üzerinde de bir sorun olabilir, bir teknik servise götürmeyi düşündünüz mü hiç?

BIOS ayarlarından kaynaklı olduğunu düşünmüştüm ama BIOS ayarlarına girdim ve fabrika ayarlarına çeviriyorum.
Kaydet yapıp çıktığımda kasa hala çalışıyor ama ekran gelmiyor, NumLock ışığı bile sönmüyor.

Teknik servise götürmeyi düşünüyorum ama ilk olarak kendimce ve sizlerin önerdiği çözümleri denemek istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı