Sistem Temizleme Programı Önerir misiniz ?

Sana ASC öneririm. Ben kullanıyorum, bozuk bilgisayarımı bu programla tamir etmiştim. Ama sana tavsiyem düzgün kullan yoksa işletime zarar verebilirsin tabi doğru kullanmazsan...

Hayır yanlış bilgi vermiyorum. Bilgisayarımdaki sıkıntılar takılma ve kasma problemleriydi. ASC'yi indirirken bile kaç defa takılıp durdu. Zor da olsa ASC'yi indirdim ve kurdum. Sonra pro lisansının denemesine çevirdim. Temizleye bastığımda 1,50 saat falan temizledi.

Sonra Ultimate'nin deneme prosuna yükselltim. Virüs taraması yaptı ve 7 yıllık bilgisayarımda 72 tane virüs buldu. Temizledim, Ram boşalltım, Windows düzenleme programı ile tarattım ve 25 tanede orada sorun buldu. Bayağı bir 3 saatlik çalışma sonucu bu program sayesinde bilgisayarımı 1 yıl daha kullandım. (diğer virüs tarama programları ile de taradım onlarda 72,75 o raralarda buldu.) Hem de hiç takılmadan. ( kasma oluyordu ama zaten sistem özellikleri düşüktü. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Ccleaner Pro+Enhancer desteği ile bilgisayarınızı dip bucak temizleyebilirsiniz:) Bir de sağlıklı bir registry temizliği ile mis gibi.

Yaklaşık 2 senedir advanced systemcare kullanıyorum şimdiye kadar bi yanlışını görmedim. İstediğim her şeyi yapıyor gayet memnunum. Sizin güvenmeyişinizin nedeni nedir acaba?

Sisteme vereceği zarar derecesine göre azdan çoğa doğru sıralıyorum.

CCleaner
Glary U.
Auslogics BS
A. System Care
TuneUp U.

Tavsitem ise sistem özelliklerin iyi ise en fazla CCleaner kullanman. Windows'un kendi bakım ve temizlik araçları mevcut. Onlar aslında fazlasıyla yetip artmakta.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı