Sistem Toplamak için Alışveriş Kredisi Olan Site Önerisi

FinnPUBG

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere Hepsiburada ve Trendyol'da Alışveriş Kredisi denilen bir ödeme seçeneği var. Sistem toplayacağım ama bu sitelerde diğer sitelere nazaran her parça 100-200TL daha pahalıya satılıyor. Sinerji üzerinden topladığım aynı sistem 13.500TL tutarken hepsiburada üzerinde 14.380TL tutuyor. Hiç yoktan örnek vermek gerekirse 9700K fiyatı 3.000TL Hepsiburada ve Trendyol’da 3.150TL. MB511 kasa çoğu sitede 700TL şuan Hepsiburada üzerinde 907TL. Bildiğiniz alışveriş kredisi ödeme seçeneği olan ve daha ucuza alabileceğim site var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse hem para verip hem de ucuza satmak istemez ki. Eğer sisteminizi akakçe cimri gibi sitelerden fiyat analizi yapıp nanokatalog vb. sitelerden karşılaştırarak tek tek parçaları farklı sitelerden alırsanız 13500 olan fiyat 400 500tl civarında düşebilir.Size de tavsiyem budur. Ama kredi olarak dediğiniz 2 site haricinde Türk site ben de bilmiyorum.

İndirim falan bilmem ama uyguna aldım 2 hafta önce QP Bilişimden 8 bin küsurluk parça aldım sorunsuz hepsi geldi. Klavyede switchde anlaşamamazlık yaşadık yanlış geldi açtım baktım klavyeye onu bile değiştirip sıfırını getirdiler. Bütün sorularımı onlara soruyorum gerçekten çok ilgililer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli bir zamanı olmuyor genelde, kafalarına göre takılıyorlar gibi görünüyor. Dolar tehlikesi maalesef bu ülkede artık olmazsa olmaz ve bu kafayla da düzelecek gibi değil.
Güzel bir Kdv indirimi yakalanırsa, yani sözde değil özde bir KDV indirimi yakalanırsa avantaj sağlamanıza dolar pek etki etmeyecektir, en azından benim kişisel fikrim bu yönde. Bugün indirimsiz almaktansa yüksek kurla KDV indirimini tercih ederdim sanırım.
Vatan bilgisayar kesinlikle tavsiye etmediğim bir firma fakat kredi varsa oranın KDV indirimi de iyi oluyor.

Belli bir zamanı olmuyor genelde, kafalarına göre takılıyorlar gibi görünüyor. Dolar tehlikesi maalesef bu ülkede artık olmazsa olmaz ve bu kafayla da düzelecek gibi değil.
Güzel bir Kdv indirimi yakalanırsa, yani sözde değil özde bir KDV indirimi yakalanırsa avantaj sağlamanıza dolar pek etki etmeyecektir, en azından benim kişisel fikrim bu yönde. Bugün indirimsiz almaktansa yüksek kurla KDV indirimini tercih ederdim sanırım.
Vatan bilgisayar kesinlikle tavsiye etmediğim bir firma fakat kredi varsa oranın KDV indirimi de iyi oluyor.
Hepsiburada KDV indirimi göz boyuyor. Tamam bazı ürünlerde hiç yoktan güzel indirimler yapabiliyorlar geçen indirimde 750 liralık sıvı soğutmayı 500’e aldım. Ama diğer ürünleri resmen daha pahalı gibi gösterip normalden de daha pahalıya satıyorlar. Vatan KDV indirimi ise harbi indirim oluyor ama şimdi bakıyorum 9700K her sitede 3.000 Vatanda 3.500 KDV 500 gözüküyor KDV indirimi olunca düşeceği fiyat 3.000 çok değişik yahu bu siteler.

Vatan tavsiye etmiyor olma sebeplerimden biridir fahiş fiyatları. İnsanlar bilinçsiz alışveriş etmeye devam ettikleri sürecede bu kadar cesur olmaya devam edecekler. Doları dert etmenin anlamı yok 3 çıkacak 2 düşecek o veya bu şekilde zaten etki edecek alışverişinize. Bugünden itibaren hem doların kurunu her gün not edin hemde belirlediğiniz donanımları firmalardaki fiyatlarını not edin. Bu şekilde uygun an geldiğinde doğru alışveriş yaptığınızdan emin olabilirsiniz, ya da alışverişi yapıp yapmamanız gerektiğinden.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı