Sistem toplamak için beklenmeli mi?

67k civarı yapıyor. (66.666 TL.)

67k civarı yapıyor. (66.666 TL.)
Guzel sistemmis hocam. Sivi sogutma yok ama. Ayrica SSD var bende ondan dolayi hic eklememistim.

Guzel sistemmis hocam. Sivi sogutma yok ama. Ayrica SSD var bende ondan dolayi hic eklememistim.
R7 7700 verimli işlemcidir ısınmaz. Kutudan çıkan Wraith Prism yeterlidir. Fazladan SSD'den zarar gelmez anakartta 2 M.2 yuvası var. 990 Pro'dan iyi değildir elinizdeki herhalde. Almazsanız da 64k yapıyor.

Tabii ki yok o zaman.

Şöyle bir baktım piyasadaki tüm hazır sistemleri tokatlamışım bu sistemle. :D
Hocam 7700X almak daha mantikli degil mi? Hem daha da ucuz.

Hocam 7700X almak daha mantikli degil mi? Hem daha da ucuz.

Değil. Kutudan soğutucu çıkmıyor. Performans farkı çok az olmasına rağmen çok ısınıyor. TDP'si gereksiz yüksek. Verimsiz bir işlemci. R7 7700 AM5 platformunun en iyi işlemcisi bana göre bir çok açıdan.

Hocam gönül rahatlığıyla alabilirsiniz sistemi. Kesinlikle üzmez. Yakın zamanda buna yakın bir sistem topladım zaten. Monitör çözünürlüğünüz nedir bu arada?

Değil. Kutudan soğutucu çıkmıyor. Performans farkı çok az olmasına rağmen çok ısınıyor. TDP'si gereksiz yüksek. Verimsiz bir işlemci. R7 7700 AM5 platformunun en iyi işlemcisi bana göre bir çok açıdan.

Hocam gönül rahatlığıyla alabilirsiniz sistemi. Kesinlikle üzmez. Yakın zamanda buna yakın bir sistem topladım zaten. Monitör çözünürlüğünüz nedir bu arada?
2k hocam moniyor cozunurlugum. Simdilik 4k'da gozum yok. Uzun bir sure de olmaz gibi.

Geri
Yukarı