Sistem toplandıktan sonra ne yapılmalı?

Aaa eevt sonra mavi ekran yersin ve bakarsın. Driver booster bana win7 sürücüleri yerine win 8 sürücüsü kurmuş. Bir günüm çöp oldu o salak şey yüzünden.
Bırak windows update işini halletsin sen sadece ekran kartı updatesini sitesinden driver indirip yap yeter.

4 yıldır kullanıyorum o dediğin sorunla 1 kere bile karşılaşmadım. Senin hatan olmadığı ne malum bikere win7 yüklü olan sisteme win8 sürücüsü nasıl kuruyor anlamış değilim.

Merhaba arkadaşlar R5 1600 ve RX 580 bir sistem alacağım. Aldıktan sonra Power düğmesine bastıktan sonra ne yapmam gerekiyor veya bir şey gerekiyor mu? Yoksa direkt kullanmaya başlayabilir miyim? Driverları, updateleri, Windows'u Sinerji hallediyor mu?
İlk yapacağın iş anakartın biosunu güncellemek sonra windows updatelerini yüklemek daha sonra ki iş ekran kartı driverini yüklemek daha sonra diğer parçaların sürücülerini yüklersin ..

4 yıldır kullanıyorum o dediğin sorunla 1 kere bile karşılaşmadım. Senin hatan olmadığı ne malum bikere win7 yüklü olan sisteme win8 sürücüsü nasıl kuruyor anlamış değilim.
Bilgisayarciya gotürünce öyle dedi, ben birşey yapmadım. Bilgisayarın ilk alındığında içinde win 8 yüklüydü belki ondandır. Zaten öldü sayılır artık eskiden hight ayarlarda oynadığim oyunu ultra low ayarlarda anca açıyor. Ben ayrıca bu programla güncellediğim ses driverinin bozulmasından, kulaklık tanımadığı için fabrika driverini kurmak zorunda da kaldım. Elle yüklemek varken bu tür programlara ne gerek var.

Bende RX580'li+Aynı anakart modelinden bir sistem toplamayı düşünüyorum.Rica etsem buradan paylaşabilir misin ? Seninkini merak etmedim değil.

Böyle bir şey düşünüyorum.

IMG_9736.PNG

Hocam, bana kalırsa Windows 10 kurulduktan sonra ekran kartının driverini yükleseniz yeterli. Diğerlerini Windows 10 yüklüyor diye biliyorum güncel olmasa bile ekran kartı driveri dışında bence diğerleri pek de önem arz etmiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı