Sistem üzerinden mining yapıldığı nasıl anlaşılır?

Kiriş

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar ben Valorant'ı açtığımda CPU %100 olmuştu neden bu kadar yiyor diye baktığımda ise kullanıcılar kısmına girdim fakat üstte gözüken büyük yüzdelik miktar %100 gösterirken altındaki küçük yüzdelik kısımda da (bilgisayar isminin yazdığı yerin karşısı) %80 gösteriyordu. Mining yiyor olabilir miyim? Yediğimi nasıl anlarım? Eğer yiyorsam nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mining ekran kartını yorar. CPU ile alakası yok. Muhtemelen ekran kartınız işlemcinize güçlü geliyor (işlemci ekran kartını besleyemiyor da denir) ve darboğaz oluyor. İşlemciniz nedir? Ekran kartınız nedir?

Mining ekran kartını yorar. CPU ile alakası yok. Muhtemelen ekran kartınız işlemcinize güçlü geliyor (işlemci ekran kartını besleyemiyor da denir) ve darboğaz oluyor. İşlemciniz nedir? Ekran kartınız nedir?
CPU ile mining yapılan altcoinler var , bilmediğiniz konularda sallamayın.

Macunu kurumuş, içi açılmış veya etiketi sökülmüş ise tek bu şekilde anlayabilirsiniz.
Öbür türlü imkansız gibi bir şey.
O şekilde de anlaşılabilir bir şey değil ki. İşlemciye delid de yapılmış olabilir ki bu da zararlı bir şey değil.

İşlemciniz ne?
Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz
işlemci : Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz
ekran kartı : amd radeon r7 200 series
ha ek olarak da normalde yaşamıyordum ilk defa bugün gerçekleşti ve cpu konusunda sorun yok zaten valorant kapattığım zaman normale iniyor 15-20 civarına ama burda sorduğum kısım asıl olarak iki tarafta farklı cpu miktarı gösteriyor ekran görüntüsüde atabilirim isterseniz

O şekilde de anlaşılabilir bir şey değil ki. İşlemciye delid de yapılmış olabilir ki bu da zararlı bir şey değil.
Ben ekran kartı sanmıştım. İşlemci ile mining pek tercih edilmiyor, heleki uzak bilgisayardan sanmıyorum. Delid işlemi kolay değil ve i5 2400 için gereksiz olur. Ben sadece denenebilecek yöntemleri söyledim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı