Sistem Virüs Tarafından Saldırıya Uğradı. Google Uyarısı Nedir ?

AVG önermiyorum şahsen. İyi bir koruma sağlamıyor testlerde belli.
Şahsen AVG ESET'in algılayamadığı virüsleri bir algılamakta. AVG tehdit oluşturabilecek yazılımlar dahi engelleyip uyarıyor ESET bu tür şeyleri takmıyor o yüzden AVG kullanıyorum arayüzü çok basit her şey elimin altında.

Ayrıca tarayıcınıza Adblock Plus eklentisi kurmayı unutmayın...

Zaten zaman biterse bile, hiç bir şey olmayacaktır sisteminiz adına, tereddüte gerek yok.

Şahsen AVG ESET'in algılayamadığı virüsleri bir algılamakta. AVG tehdit oluşturabilecek yazılımlar dahi engelleyip uyarıyor ESET bu tür şeyleri takmıyor o yüzden AVG kullanıyorum arayüzü çok basit her şey elimin altında.
ESET programı da iyi bir program değil. AVG'de iyi değil. Ayrıca sezgisel tarama artık tüm AV'lerde var yani tehdit oluşturacak yazılımları algılamayı hepsi yapıyor.

Ayrıca tarayıcınıza Adblock Plus eklentisi kurmayı unutmayın...

Zaten zaman biterse bile, hiç bir şey olmayacaktır sisteminiz adına, tereddüte gerek yok.

Öneriniz için teşekkürler. Bu problem gizli reklam sonucu oldu.

ESET programı da iyi bir program değil. AVG'de iyi değil. Ayrıca sezgisel tarama artık tüm AV'lerde var yani tehdit oluşturacak yazılımları algılamayı hepsi yapıyor.

AVG çok basit ve kullanışlı o yüzden kullanıyorum. ESET çok karmaşık o yüzden kullanamıyorum. Şu ana kadar AVG'nin hiç bir sorununu görmedim.

Öneriniz için teşekkürler. Bu problem gizli reklam sonucu oldu.

AVG çok basit ve kullanışlı o yüzden kullanıyorum. ESET çok karmaşık o yüzden kullanamıyorum. Şu ana kadar AVG'nin hiç bir sorununu görmedim.
AVG testlerden pek iyi almadığı için pek önermedim sadece. Bazen virüsü çalıştırana kadar algılamadığını gördüm.

AVG testlerden pek iyi almadığı için pek önermedim sadece. Bazen virüsü çalıştırana kadar algılamadığını gördüm.
Evet virüsü çalıştırmadan yada kopyala yapıştır yapmadan algılamıyor. Zaten çalıştırmadan algılaması için sürekli tarama yapması gerekir o zamanda sistem pert olur. Eset'in algılamadığı tehdit oluşturabilecek dosyaları bile algılıyor.

Kullanacaksanız antivirüs işinde Bitdefender veya Kaspersky dışında yazılımlara yönelmeyin. Şahsen ben Kaspersky Free kullanıyorum ve internet koruması gayet başarılı. O reklamı açan siteye girmenizi dahi imkan vermiyor. RAPBG sitesine girerken uyarıyor ve bağlantıyı koparıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı