Sistem Windows logosunda reset atıyor

LordOfWarAhmet

Centipat
Anakartım ASUS marka X58 chipset li.
Bilgisayara Windows kurmaya çalıştım ön yükleme ekranı gidip Windows'un logo simgesi geldi anda reset atmaya başladı. RAM'leri değiştirdim Corsair'in RAM'lerini taktım sonuç gene aynıydı. Farklı Kingston RAM'ler taktım sonuç değişmedi. Yüklü olan bir Windows harddiskini takıp denedim gene sonuç değişmedi.

Çözümü bir türlü bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Anakartım ASUS marka X58 chipset li.
Bilgisayara Windows kurmaya çalıştım ön yükleme ekranı gidip Windows'un logo simgesi geldi anda reset atmaya başladı. RAM'leri değiştirdim Corsair'in RAM'lerini taktım sonuç gene aynıydı. Farklı Kingston RAM'ler taktım sonuç değişmedi. Yüklü olan bir Windows harddiskini takıp denedim gene sonuç değişmedi.

Çözümü bir türlü bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.
Windows .iso dosyasını nereden indirdiniz? Eğer farklı bir yerden indirdiyseniz Microsoft Media Creation Tool'dan .iso indirip onun ile format atın:

Windows'u kurabildiniz mi? winlogoon.exe virüsü olabilir.

Farklı Windows'larda virüs olmadan yükleme yaptığımda da aynısı oldu.
Windows. ISO dosyasını nereden indirdiniz? Eğer farklı bir yerden indirdiyseniz Microsoft Media creation Tool'dan. ISO indirip onun ile format atın:

Microsoft'un kendi sitesinden indirdim, bu ISO ile çok format attım sorun dosyadan değil anakarttan diye düşünüyorum ama neresinden çözemedim.

Geri
Yukarı