Çözüldü X5460 sistem Windows logosunda reset atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Murat.byk2002

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm, bilgisayarımı yeni topladım. sistemim:
Xeon X5460.
MSI G41-P33 combo.
4 +2 GB RAM.
GT430 2 GB ekran kartı.
400W PSU.
İnternetten araştırdım ve RAM'den kaynaklanabileceğini gördüm sadece 4 GB olanı taktım olmadı, RAM'in yerini değiştirdim olmadı RAM'de bir sorun yok ondan eminim.
HDD kaynaklıdır belki deyip HDD'yi çıkartarak denedim olmadı bilgisayar Windows logosunu gördükten 2,3 sn sonra reset atıyor zaten format atmaya çalıştığım HDD'nin üzerinde eski bir Windows var ben yenilemeye çalışıyorum şu anda üstünde kurulu olan Windows'u da gördüğü gibi reset atıyor.
Kısacası arkadaşlar her türlü şekilde Windows logosunu gördüğü anda reset atıyor.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu Intel anakartlar genelde işlemciyi çok sıkıştırdı için böyle şeyler yapabiliyor BIOS sıfırla o da olmadı fanı gevşet.
BIOS sıfırlamak için BIOS pilini çıkar 10 15 saniye sonra geri tak PC'deki tüm gelen kabloları çıkar.
Bir de format atarken sorun olmadı mı?
Bu Intel anakartlar genelde işlemciyi çok sıkıştırdı için böyle şeyler yapabiliyor BIOS sıfırla o da olmadı fanı gevşet.
BIOS sıfırlamak için BIOS pilini çıkar 10 15 saniye sonra geri tak PC'deki tüm gelen kabloları çıkar.
Bir de format atarken sorun olmadı mı?

Çözüm

Geri
Yukarı